Sinck&Ko Gietvloeren

Partner

Sinck&Ko is specialist in gietvloeren: hoogwaardige kunsthars en cementgebonden gietvloeren en wandsystemen voor woonhuizen en bedrijfspanden. De kwaliteit van een Sinck&Ko gietvloer is onovertroffen. In nauwe samenwerking met de fabriek en TNO werken we continu aan ontwikkeling en toepassing van de optimale materiaalmix. De ideale gietvloer begint met een goed advies. Eerlijk, inspirerend en vakkundig.

ALGEMENE INFORMATIE
ARTIKELEN

Sinck&Ko One

Sinck&Ko is dé specialist in gietvloeren: hoogwaardige kunsthars en cementgebonden gietvloeren en wandsystemen voor woonhuizen en bedrijfspanden. ...

Sinck&Ko Two

Deze polyurethaan gietvloer van Sinck&Ko genereert een betoneffect in twee kleuren.

Sinck&Ko Wall&Stucco

Onze technieken en materialen lenen zich perfect voor uw wanden. We zorgen voor een strakke, egale bedekking. 

Sinck&Ko Design

Met de DESIGN® gietvloeren van Sinck...

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
CONTACT
Pedro de Medinalaan 89-91
1086 XP AMSTERDAM
0208202230
info@sinck-ko.nl
www.sinck-ko.nl
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Sinck&Ko One

Sinck&Ko is dé specialist in gietvloeren: hoogwaardige kunsthars en cementgebonden gietvloeren en wandsystemen voor woonhuizen en bedrijfspanden. ...

Sinck&Ko Two

Deze polyurethaan gietvloer van Sinck&Ko genereert een betoneffect in twee kleuren.

Sinck&Ko Wall&Stucco

Onze technieken en materialen lenen zich perfect voor uw wanden. We zorgen voor een strakke, egale bedekking. 

Sinck&Ko Design

Met de DESIGN® gietvloeren van Sinck...

Sinck&Ko Eco

We geven een bijzonder natuurlijke uitstraling aan uw interieur. Niet alleen cosmetisch maar ook elementair. Voor

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag

Naam Adres Email Tel Soort Datum
I van der gaagWelysestraat 31 6669DJ Wely- dodewaardirma.vandergaag@gmail.comBrochure service6 - 6 - 2017
ShirleyPlanetenbaan 76 3721 LB BilthovenShirley.sakkers@gmail.comBrochure service3 - 5 - 2017
r schultzlage landenlaan 16 7325ns apeldoornr.razoux@upcmail.nl0553601577Brochure service10 - 4 - 2017
GuigueProf. Paul Scholtenlaan 36 1181 ME Amstelveend.guigue@gmail.comBrochure service7 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
ans van der veenpieternuytsstraat, 12 5665je GELDROPc.veen7@chello.nl0402863593Brochure service1 - 4 - 2017
Leni NomenGoudse rijweg 79 2771an Boskooptoscaan@outlook.com0172 216013Brochure service28 - 3 - 2017
Stijn DauwScharent 190 B-3150 Haacht (België)stijn.dauw@hotmail.com+32497264550Brochure service2 - 3 - 2017
Niels KamphuisPlanetenstraat 60 1223GV Hilversumwonen@nielskamphuis.nl0645772986Brochure service27 - 2 - 2017
lisette Paredes Strausslaan 590 2551NL Den Haagl.paredes.sanchez@middin.nl070-4470070Brochure service22 - 2 - 2017
Niek van UlzenBorgerstraat 254-2 1053RG Amsterdamoekidoebi@gmail.com0612098529Brochure service29 - 1 - 2017
dinkelmanBroekstraat 8 7241PG LOCHEMjan.dinkelman@planet.nlBrochure service25 - 1 - 2017
Meriem Nipkowplein meriem.khairoun@live.nl0687074352Product23 - 1 - 2017
Manita van PaemelStuvesande 334 4532MK Terneuzenmanitavanpaemel@hotmail.com0618074984Brochure service13 - 1 - 2017
Raoul Bhikhiedintelstraat, 13 2652 AN Berkel en Rodenrijsraoulbhikhie80@gmail.com+31627299287Brochure service12 - 1 - 2017
M BlomBoijlerweg 75 8392nc Boijlmhairu@ziggo.nl0612345678Brochure service8 - 1 - 2017
j kogelman Holleweg 36 3829 Ag hooglanderveen j.bulletman@gmail.com0652535506Brochure service8 - 1 - 2017
T.J. van EsAcquoyseweg 62 4151 MN Acquoyteusvanes@gmail.com0650946383Brochure service23 - 12 - 2016
Ilse van harenBonkelaar 5 4942bv Raamsdonksveerilse@go-h.com0623557494Brochure service22 - 12 - 2016
samoy wesleyleopoldsabbestraat 48 8930 be lauwecheechoo28@hotmail.com0476516449Brochure service17 - 12 - 2016
Chantal moerkerkTuinstraat 14 3245cv Sommelsdijk sjaanbanaan88@hotmail.com0187487276Brochure service6 - 12 - 2016
lucienne frijnssteegstraat 14 6227cl Maastrichtlaluce.19@gmail.com0630329322Brochure service6 - 12 - 2016
Michael FredrikszSchothorstlaan 41 3207ZD Spijkenissemfred086@hotmail.com0611223344Brochure service23 - 11 - 2016
Emre Islamoglu Kievitstraat 15 8172ER Vaassenemiralp@hotmail.com0657536321Brochure service21 - 11 - 2016
Janet gaasbeekDrentse bellefleur 4 3824zk Amersfoortjanet.robert@casema.nl033-4563125Brochure service13 - 11 - 2016
Marga DonderwinkelDorpsstraat 6 7136LK Zieuwentmargadonderwinkel@hotmail.com0544351897Brochure service12 - 11 - 2016
mieke huttendillenburg, 1 4141jl Leerdammiekehutten@gmail.com0651356795Brochure service11 - 11 - 2016
M. PietersmaViolier 17 5361 mr Gravemoniquedewolf@kpnplanet.nl0496421925Brochure service6 - 11 - 2016
driessnhet geerke 12 5473rw heeswijk dintherwijolanisa@home.nl0630322169Brochure service6 - 11 - 2016
Patrick HekhuisTwekkelerweg 189 7553 LW Hengelophekhuis@hotmail.com+31625422705Brochure service31 - 10 - 2016
M van der NetJan Evertsenstraat 17 2014 BB Haarlemmjhogenkamp@hotmail.comBrochure service26 - 10 - 2016