Verkerk Openhaarden BV

Partner

Verkerk Openhaarden: specialist in Noord-Holland

Bent je toe aan een nieuwe kachel, ga je verbouwen of zie je jezelf al voor de openhaard zitten in je nieuwe huis? Een haard of kachel past in iedere huiskamer, studeerkamer of zelfs in de slaapkamer.

Bij Verkerk Openhaarden vind je diverse varianten haarden en kachels met de bijbehorende voordelen en gemakken. Je kunt bij hen ook terecht voor inzethaarden. Deze haarden zijn tegenwoordig zeer populair. Ze zijn ook nog eens zeer gemakkelijk in te bouwen in vergelijking met andere haarden of kachels!

ALGEMENE INFORMATIE
ARTIKELEN

Nordic Fire

Verkerk Openhaarden beschikt over cv-kachels van het merk Nordic Fire.

Freebell Bellfires

Stijlvolle vrijhangende gashaard Freebell Bellfires, verkrijgbaar via Verkerk Openhaarden.

Nestor Martin Houtkachel

Houtkachels van Nestor Martin zijn exclusief én betaalbaar. Daardoor kan iedereen genieten van het mooiste vuur.

Nestor Martin

De pelletkachel van Nestor Martin is een milieuvriendelijke verwarmingsoplossing met vele voordelen. Verkrijgbaar via Verkerk Open Haarden.

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
CONTACT
Nobelstraat 4
1704 RM HEERHUGOWAARD
0725712768
info@verkerkopenhaarden.nl
www.verkerkopenhaarden.nl
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Nordic Fire

Verkerk Openhaarden beschikt over cv-kachels van het merk Nordic Fire.

Freebell Bellfires

Stijlvolle vrijhangende gashaard Freebell Bellfires, verkrijgbaar via Verkerk Openhaarden.

Nestor Martin Houtkachel

Houtkachels van Nestor Martin zijn exclusief én betaalbaar. Daardoor kan iedereen genieten van het mooiste vuur.

Nestor Martin

De pelletkachel van Nestor Martin is een milieuvriendelijke verwarmingsoplossing met vele voordelen. Verkrijgbaar via Verkerk Open Haarden.

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
RECENSIES
CONTACT
Nobelstraat 4
1704 RM HEERHUGOWAARD
0725712768
info@verkerkopenhaarden.nl
www.verkerkopenhaarden.nl

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag

Naam Adres Email Tel Soort Datum
Fam. Poortvliet Wagenaarstraat 4 4351BC Veerelpoortvliet@kliksafe.nl0118502471Brochure service28 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
Amber jutteSimon Vestdijkstraat 65 2548EE Den haagamber.jutte@gmail.com0652149433Brochure service17 - 3 - 2017
Beanca van der MolenGroote Woldweg 56 8097 RT Oosterwoldeavandermolen@hetnet.nl0525-630552Brochure service9 - 3 - 2017
a verbreehoofdweg zuid 2912ed nieuwerkerk aan den ijsselverbreea@yahoo.comBrochure service13 - 2 - 2017
nic abengulden eind 4 6096ag grathemnic.aben@hotmail.com0627332948Brochure service4 - 2 - 2017
Ronald DegenaarsJacob Obrechtlaan 10 2132KV Hoofddorpdegenaars.bovet@ziggo.nlBrochure service1 - 2 - 2017
Maarten OosterhoffHans Memlinglaan 113 3723 WJ Bilthovenmaarten@inspiratiereizen.nl0620492233Brochure service23 - 1 - 2017
R. TimmermansHoge Ham 164 5104JM Dongen info@durvers.nlBrochure service11 - 1 - 2017
AntenWiersseweg 17 7261AA Ruurloannemarientn@gmail.comBrochure service9 - 1 - 2017
j kogelman Holleweg 36 3829 Ag hooglanderveen j.bulletman@gmail.com0652535506Brochure service8 - 1 - 2017
Angela NouwensBrucestraat 4184 DJ Opijnenangelasten@gmail.com0627159789Brochure service5 - 1 - 2017
Fam MualM.H.Trompstraat 15 3572xt Utrechtmhtromp15@gmail.comBrochure service26 - 12 - 2016
T.J. van EsAcquoyseweg 62 4151 MN Acquoyteusvanes@gmail.com0650946383Brochure service23 - 12 - 2016
M. RijksGrietmansraklaan 53 3544tl Utrechtmyriam.rijks@yahoo.com030-6703080Brochure service14 - 12 - 2016
Mariska CornelisseEgelstraat, 6 1216AB Hilversummariskasc@gmail.com0614178555Brochure service13 - 12 - 2016
Helga Hogenkampbreegraven 4 7231 jd Warnsveldhelga@borninkhof.nl0575530460Brochure service12 - 12 - 2016
M kammingaTussenlanen17c 2861cb Bergambachtkammingamarjon@gmail.com0654260634Brochure service27 - 11 - 2016
S.M. de VosWederik 18 7483BP Haaksbergenwever46@gmail.com0645070567Brochure service16 - 11 - 2016
Henja van LeeuwenZandstraat 5 5552 BR Valkenswaardleonenhenja@onsbrabantnet.nl0402046741Brochure service14 - 11 - 2016
P. NijssenJulianalaan 1 6107be Stevensweertpgbm56@hetnet.nlBrochure service14 - 11 - 2016
Wim BrinkersOude Zwolsestraat 6 7642AR Wierdenwim.brinkers@hotmail.comBrochure service14 - 11 - 2016
Patrick HekhuisTwekkelerweg 189 7553 LW Hengelophekhuis@hotmail.com+31625422705Brochure service31 - 10 - 2016
HerminaKemphaanstraat 97 1531 VC WORMERhermina73@gmail.comBrochure service17 - 10 - 2016
Jeroen MuijssonBoshoeve 4 3438LV Nieuwegeinjeroen@muijsson.nl0645624341Brochure service14 - 10 - 2016
kees krouwelambachtsmark 153 1355en almerecgjk@xs4all.nlBrochure service3 - 10 - 2016