Hunter Douglas (Luxalon Plafondsystemen)

Partner

ALGEMENE INFORMATIE

Luxalon Plafonds

Luxalon® plafondsystemen Nederland is gevestigd in Rotterdam en is een divisie van Hunter Douglas Europe B.V.: Hunter Douglas is een internationale, industriële groep die bestaat uit meer dan 130 ondernemingen. Hunter Douglas is onder meer de producent van de raambekledingsproducten Luxaflex®. Hunter Douglas zet zijn producten af in meer dan 80 landen en heeft haar hoofdkantoor in Rotterdam.

Plafond wordt blikvanger: Met een Luxalon® aluminium plafond geeft u de badkamer, keuken en andere woonruimtes in huis een sfeervolle uitstraling. Met meer dan 43 plafond kleuren en finishes vindt u altijd een geschikt plafond. Met diverse inbouwmogelijkheden zoals LED-verlichting en een audio-set, stemt u het interieur helemaal af op uw wensen.

Luxalon® plafonds zijn vochtbestendig en onderhoudsvrij en daarmee dé praktische oplossing voor badkamer en keuken. Daarnaast kunt u leidingen en beschadigingen eenvoudig wegwerken onder het Luxalon® plafond. 
 
ARTIKELEN

Luxalon® & uw slaapkamer

Een Luxalon® plafond is stijlvol in iedere ruimte, zo ook in de slaapkamer.

Luxalon® en buitenruimte

Buitenruimtes: absoluut vochtbestendig

Luxalon® Sterrenhemel

Met de Luxalon® sterrenhemels tovert u elke ruimte om tot een sprookjeskamer.

5 redenen: kies Luxalon!

Is je plafond toe aan vernieuwing? Dan heb je verschillende mogelijkheden! Je kunt je huidige plafond herstellen, maar een nieuw plafond is ook mogelijk!

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
CONTACT
Piekstraat 2
3071 EL Rotterdam
0104962222
info.luxalonplafonds@hde.nl
www.luxalonplafonds.nl/
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Luxalon® & uw slaapkamer

Een Luxalon® plafond is stijlvol in iedere ruimte, zo ook in de slaapkamer.

Luxalon® en buitenruimte

Buitenruimtes: absoluut vochtbestendig

Luxalon® Sterrenhemel

Met de Luxalon® sterrenhemels tovert u elke ruimte om tot een sprookjeskamer.

5 redenen: kies Luxalon!

Is je plafond toe aan vernieuwing? Dan heb je verschillende mogelijkheden! Je kunt je huidige plafond herstellen, maar een nieuw plafond is ook mogelijk!

Luxalon® in uw keuken

Laat u volop inspireren door de bijzondere ruimtelijke werking van een Luxalon® plafond en geef uw keuken een eigen sfeer.

Luxalon® LED spots

Een Luxalon® plafond is meer dan alleen een mooi plafond. Zo bent u zeker van sfeer en comfort met de inbouwverlichting van Luxalon®.

Assortiment Luxalon®

Of u nu kiest voor een Luxalon® Largo, Compatto of een Breve, u maakt met Luxalon® altijd een goede keuze!

Nieuwe Kleurcollectie Luxalon®

Het juiste plafond? Subtiel en alleszeggend: sfeerbepalend voor iedere woonruimte. En de trotse kroon op heel je huis.

Ingebouwde speakers

De ideale plekken waar je je huis nog gezelliger kan maken door het afspelen van muziek.

Luxalon® en duurzaamheid

Als het om duurzaamheid gaat, werkt Hunter Douglas volgens het thema Keen on Green.

Luxalon® ventilatie

Met de Luxalon® ventilatieroosters kunt u eenvoudig uw badkamer voorzien van ventilatie.

Luxalon® Audio Set

Meezingen onder de douche met uw favoriete muziek of gezellig koken onder begeleiding van de laatste hits; De Luxalon audio set maakt het mogelijk!

Luxalon in uw woonkamer

Laat u volop inspireren door de bijzondere ruimtelijke werking van een Luxalon® woonkamer plafond en geef de woonkamer een eigen sfeervolle uitstraling.

Luxalon® in uw badkamer

Met een badkamer plafond van Luxalon® heeft u nooit meer last van condensvorming en schimmel. Tevens is uw plafond onderhoudsvrij!

Toepassing Luxalon®

In elke woonruimte breng je met een Luxalon® plafond je eigen sfeer en stijl.

Praktische oplossing

Luxalon® plafond als praktische oplossing: Vochtbestendig, schimmelvrij en alles is weggewerkt!

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
RECENSIES
CONTACT
Piekstraat 2
3071 EL Rotterdam
0104962222
info.luxalonplafonds@hde.nl
www.luxalonplafonds.nl/

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag

Naam Adres Email Tel Soort Datum
Rutger van gend Markt 228 3431lg Nieuwegeinrutgervangend@gmail.com0620530074Badkameradvies [advies]9 - 5 - 2018
Frederik de bestBloemsingel 203 9617DX GroningenFrederik.debest@gmail.com0031651331025Badkameradvies [advies]8 - 5 - 2018
M. HegemanKouwenberg 35 5735GM Aarle-Rixtelhegeman5@xs4all.nlBadkameradvies [advies]8 - 5 - 2018
ZiereAltenburgerweg, 2 9255xh Tytsjerks.ziere@kpnmail.nl0648807788Badkameradvies [advies]4 - 4 - 2018
Sander van DelftDe Terminator 10 8251AD Drontenwonen@sandervandelft.nl0654774555Badkameradvies [advies]3 - 4 - 2018
Fred van BrestEisenhowerstraat 112 1931WP Egmond aan Zeefredvanbrest@ziggo.nl0338337610Badkameradvies [advies]3 - 4 - 2018
Ilona van den driesSternlaan 11 5251 xc Vlijmenilonavandendries@home.nl0738504824Brochure service4 - 2 - 2018
Carin KolderieBloementuinlaan 3 3452 SB Vleutencarinenpeter@live.nl0306047031Badkameradvies [advies]3 - 2 - 2018
Jolande GoddijnuChico Mendesstraat 28go 3573 AT Utrechtgoddijn-coppens@planet.nlBadkameradvies [advies]31 - 1 - 2018
JorritsmaSandelhout 8 9408DV Assennicolejorritsma@mail.com0592302449Badkameradvies [advies]31 - 1 - 2018
Anka LammertikGrotiuslaan 27 8024 XM Zwolleanka.roelof@home.nl0384541008Badkameradvies [advies]30 - 1 - 2018
Lenie de Haas-KranenBurg. van Udenstraat 19 6021 AK Budellenieverkoopstyling@skynet.be06-30630480Badkameradvies [advies]30 - 1 - 2018
AlbertBrugstraat 31 6131ac Sittardalbert@vanberkel.orgBadkameradvies [advies]28 - 11 - 2017
AlbertBrugstraat 31 6131ac Sittardalbert@vanberkel.orgBadkameradvies [advies]27 - 11 - 2017
MichelSteenbreek 2 7483CP Haaksbergenmichelwieskamp@hotmail.com0618183679Product11 - 10 - 2017
DorienBakkeveen 11 6718mv Ede Gelderland dorien.nijenhuis@hotmail.nlBrochure service25 - 9 - 2017
Nicole van den Berghlaan 545 2132 AR Hoofddorpnicoledertien@hotmail.comBrochure service10 - 9 - 2017
Brenda NeuteboomPieter Breughelstraat 8 3443VD Woerdenbneuteboom@gmail.com0348424488Brochure service3 - 9 - 2017
Manon Kapitein boscampbrink 23 4661 zc Halsterenmanon.elsevier@home.nl0Brochure service30 - 8 - 2017
BrookhuisEikenpark 16 6642 CH Beuningenteut@live.nl0246777187Badkameradvies29 - 8 - 2017
R Fenix Veerbeek Haermansweijde 5 7121 WL Aaltenrosefenix@kpnmail.nl0544-476388Badkameradvies29 - 8 - 2017
DumansBellevuelaan 75 2012BX HaarlemMarion.dumans@gmail.com0235474351Badkameradvies29 - 8 - 2017
Nico HorlingsMaassluissedijk 128c 3131KB Vlaardingenn.horlings@tiscali.nl0104354397Badkameradvies29 - 8 - 2017
MartijnZonnebaarsstraat 11 3192LC Hoogvlietmvw1981@hotmail.com0646713570Brochure service20 - 8 - 2017
Yvonne AartmanHortus, 22 2211ZX Noordwijkerhoutaartman.yvonne@gmail.comBrochure service15 - 8 - 2017
Martijn HiddinkLichtenvoordsestraatweg 31 7121AB Aaltenmartijn.hiddink@gmail.com+31610435546Brochure service12 - 8 - 2017
Anastasia NazarovaKick Wilstraplantsoen 6 1336GT Almerenazza.ana@gmail.com0655897570Brochure service10 - 8 - 2017
Theo de wildtBroekstraat 37 6616ab Hernentheodewildt@live.nl0628871218Brochure service10 - 8 - 2017
Kim MolendijkHoofdstraat 27 7635lj Breklenkampkim_molendijk@hotmail.com0600000000Brochure service4 - 8 - 2017
Rinie v BeijnenHet Haringvliet 47 5152 RT rinie.van.beijnen@gmail.com0652374302Product31 - 7 - 2017
Jeroen de WildtDe Hoeven 22 6652 BJ Drutenjeroendewildt66@gmail.com0622384202Brochure service29 - 7 - 2017
Irma ambergenj r stuutstraat 18 f 9663se Nieuwe pekelah.j.ambergen@hotmail.com0615605396Brochure service27 - 7 - 2017
De AnoniemBetje Wolffstraat 2533HE Denn HaagGeen@anoniem.nlBrochure service17 - 7 - 2017
ekelenkamplage esweg 24 7441ax nijverdale.ekelenkamp@ekelenkamp.nl0615067516Badkameradvies11 - 7 - 2017
Arie LeijnseKloostertuin 12 1861SR Bergen NHarie@leijnse.nl0728881256Badkameradvies11 - 7 - 2017
Jesse de GrootStevinweg 28 3891ea Zeewoldejdegroot90@icloud.com0652032107Badkameradvies11 - 7 - 2017
SendersDr. Gommersstraat 26 2328 Meerlefrank.senders@telenet.be033159106Badkameradvies11 - 7 - 2017
T. WillemsChurchillstraat 1 6235 CE Ulestratentfm.willems@hetnet.nl0000000000Brochure service8 - 7 - 2017
Lia VerkuijlenErpseweg 3 5427pg BoekelLiaverkuijlen@hotmail.com06 17569573Brochure service10 - 6 - 2017
I van der gaagWelysestraat 31 6669DJ Wely- dodewaardirma.vandergaag@gmail.comBrochure service6 - 6 - 2017
Sandjli BisesserWeimarstraat 204 2562hg Den Haagsandjli@gmail.comBrochure service3 - 6 - 2017
Marco KreugerZeilstraat 58-3 1075 SK Amsterdammarco.kreuger@gmail.comBrochure service26 - 5 - 2017
PDe Kranssen 31 5581AG Waalredragstra@msn.com-Badkameradvies9 - 5 - 2017
BosmanVlashegge 16 6951 NN DierenAesvw@hotmail.com0629335330Badkameradvies9 - 5 - 2017
Catherine van Os-PisestyMeeuwstraat 25 1444VC purmerendcatherine.pisesty@gmail.com0653499559Brochure service3 - 5 - 2017
Fam. PoortvlietWagenaarstraat 4 4351BC Veerelpoortvliet@kliksafe.nl0118502471Badkameradvies1 - 5 - 2017
SaschaLichterstraat 52 sascha0609@hotmail.comProduct15 - 4 - 2017
r schultzlage landenlaan 16 7325ns apeldoornr.razoux@upcmail.nl0553601577Brochure service10 - 4 - 2017
GuigueProf. Paul Scholtenlaan 36 1181 ME Amstelveend.guigue@gmail.comBrochure service7 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
A.van der veenPieter Nuytsstraat,, 12 5665je GELDROPc.veen7@chello.nl0402863593Brochure service1 - 4 - 2017
A.Tavaresweerdesteynstraat 9 3077DD rotterdamandjela33@hotmail.com0643101996Brochure service31 - 3 - 2017
Leni NomenGoudse rijweg 79 2771an Boskooptoscaan@outlook.com0172 216013Brochure service28 - 3 - 2017
Marty LulofsDr.Schaepmanlaan, 35 2211 AS Noordwijkerhoutlulofs@xs4all.nl+31651580858Brochure service22 - 3 - 2017
Amber jutteSimon Vestdijkstraat 65 2548EE Den haagamber.jutte@gmail.com0652149433Brochure service17 - 3 - 2017
Jos KouwenbergCosmeastraat 22 1338XA Almerejpkouwenberg@gmail.com0655596355Badkameradvies10 - 3 - 2017
Beanca van der MolenGroote Woldweg 56 8097 RT Oosterwoldeavandermolen@hetnet.nl0525-630552Brochure service9 - 3 - 2017
D. van BaalLindendreef 33 3137 cj Vlaardingendianavanbaal@gmail.com0104751242Brochure service4 - 3 - 2017
Stijn DauwScharent 190 B-3150 Haacht (België)stijn.dauw@hotmail.com+32497264550Brochure service2 - 3 - 2017
Niels KamphuisPlanetenstraat 60 1223GV Hilversumwonen@nielskamphuis.nl0645772986Brochure service27 - 2 - 2017
lisette Paredes Strausslaan 590 2551NL Den Haagl.paredes.sanchez@middin.nl070-4470070Brochure service22 - 2 - 2017
Simone UntersalmbergerEelerberg 77 3825 bd Amersfoortsimone@untersalmberger.nl0334555329Brochure service19 - 2 - 2017
B Grootkinselmeer 6 1447JH Purnerendbrenda9006@hotmail.com0229640293Brochure service17 - 2 - 2017
M. BentvelzenMeerkoeteiland 5 voorschoten 2251WV Voorschotenmaria.bentvelzen@ziggo.nlBrochure service17 - 2 - 2017
a verbreehoofdweg zuid 2912ed nieuwerkerk aan den ijsselverbreea@yahoo.comBrochure service13 - 2 - 2017
miekde horst 69 3911sx rhenenmieke_73@hotmail.com0634226834Brochure service12 - 2 - 2017
E. van DelstDe Koekoeksbloem 45 5428 PE Venhorstvan.delst@live.nl0492351109Brochure service10 - 2 - 2017
Maarten van durenM. Gandhiweg 89 6836 lk Arnhemmaarten_sharon@hotmail.com0617142002Brochure service4 - 2 - 2017
Joyce DierxKroesmeestersdreef 19C 6216PK maastrichtjoycedierx@hotmail.comBrochure service1 - 2 - 2017
NieuwendijkNvt Nvt Zeist Nieuwendijk.paulien@gmail.comNvtBadkameradvies31 - 1 - 2017
Hermien de WitNachtegaallaan 6 3871 HJ Hoevelakend.de.wit@planet.nl06-38484075Brochure service23 - 1 - 2017
Manita van PaemelStuvesande 334 4532MK Terneuzenmanitavanpaemel@hotmail.com0618074984Brochure service13 - 1 - 2017
Raoul Bhikhiedintelstraat, 13 2652 AN Berkel en Rodenrijsraoulbhikhie80@gmail.com+31627299287Brochure service12 - 1 - 2017
Sandra van Dijk Klapsterweg 78 9946PK Woldendorpsandra_vd23@hotmail.nl0623028780Brochure service10 - 1 - 2017
M BlomBoijlerweg 75 8392nc Boijlmhairu@ziggo.nl0612345678Brochure service8 - 1 - 2017
j kogelman Holleweg 36 3829 Ag hooglanderveen j.bulletman@gmail.com0652535506Brochure service8 - 1 - 2017
Angela NouwensBrucestraat 4184 DJ Opijnenangelasten@gmail.com0627159789Brochure service5 - 1 - 2017
demet aensara burgerhartsingel 235 3813nj amersfoortdemetsen85@hotmail.co0637423642Brochure service3 - 1 - 2017
Nico HorlingsMaassluissedijk 128c 3131KB Vlaardingenn.horlings@tiscali.nl.Badkameradvies28 - 12 - 2016
MichaelTer Doestweide 9 3223MB Hellevoetsluismichael_rietdijk@hotmail.com0641501117Brochure service27 - 12 - 2016
T.J. van EsAcquoyseweg 62 4151 MN Acquoyteusvanes@gmail.com0650946383Brochure service23 - 12 - 2016
Ilse van harenBonkelaar 5 4942bv Raamsdonksveerilse@go-h.com0623557494Brochure service22 - 12 - 2016
samoy wesleyleopoldsabbestraat 48 8930 be lauwecheechoo28@hotmail.com0476516449Brochure service17 - 12 - 2016
Mariette KleinAmsterdamseweg, 57 6712 GH EDE GLDgeklei@planet.nl0318623176Brochure service11 - 12 - 2016
manon breuerRoosveldsingel 6093 JR Heythuysenjac.manon@home.nl0475581540Brochure service27 - 11 - 2016
Michael FredrikszSchothorstlaan 41 3207ZD Spijkenissemfred086@hotmail.com0611223344Brochure service23 - 11 - 2016
Bas Barnstijn Bakenbergseweg 232 6814mt Arnhembastiaanbarnstijn@gmail.com0651786099Brochure service23 - 11 - 2016
Emre Islamoglu Kievitstraat 15 8172ER Vaassenemiralp@hotmail.com0657536321Brochure service21 - 11 - 2016
Inge SellesJan van arkelweg 6 8015 px Zwollepinxbaan@gmail.com0654391089Brochure service20 - 11 - 2016
Nicole van BerkumStuwwal 40 7815RL Emmennicolevanberkum@gmail.comBrochure service19 - 11 - 2016
Dammers-KwakmanStolwijkstraat, 25II 1059XS Amsterdamroxydammers@gmail.com0615903113 Brochure service18 - 11 - 2016
medard van RuijvenValkenhof 8 4921 WE Mademedardvanruijven@ziggo.nl0162-686958Badkameradvies15 - 11 - 2016
Janet gaasbeekDrentse bellefleur 4 3824zk Amersfoortjanet.robert@casema.nl033-4563125Brochure service13 - 11 - 2016
Marga DonderwinkelDorpsstraat 6 7136LK Zieuwentmargadonderwinkel@hotmail.com0544351897Brochure service12 - 11 - 2016
mieke huttendillenburg, 1 4141jl Leerdammiekehutten@gmail.com0651356795Brochure service11 - 11 - 2016
Pascal InghelramLEkedorpstraat 1a 8600 Lekepascal.inghelram@cebeo.be059560580Badkameradvies8 - 11 - 2016
driessnhet geerke 12 5473rw heeswijk dintherwijolanisa@home.nl0630322169Brochure service6 - 11 - 2016
Patrick HekhuisTwekkelerweg 189 7553 LW Hengelophekhuis@hotmail.com+31625422705Brochure service31 - 10 - 2016
Nisa chandriVan baaklaan 51 2493 cs Den haagshaida.chandri@gmail.comBrochure service24 - 10 - 2016
HerminaKemphaanstraat 97 1531 VC WORMERhermina73@gmail.comBrochure service17 - 10 - 2016
J. TolkampKemenaweg 56 7122xk Aaltenjanneketolkamp@gmail.com0543707369Brochure service15 - 10 - 2016
r de jongbotterstraat 14 5301 tx zaltbommelrdjklussenbedrijf@gmail.com0623252564Brochure service15 - 10 - 2016
Lodewijk OppenhuisRaadhuislaan, 26 7948 BX Nijeveenlodewijko@live.nl0615963449Brochure service14 - 10 - 2016
Monique de WolfViolier 17 5361 mr Gravemoniquedewolf@kpnplanet.nl0487-421924Brochure service14 - 10 - 2016
Dennis RoepenNoordeinde 31 4714GG Sprundeldroepen@ziggo.nl0653267024Brochure service11 - 10 - 2016
Izabella van ProoijenSchuitkade 1 4318EH Brouwershavenpromax@zeelandnet.nl0111-463459Badkameradvies11 - 10 - 2016
Elles CramaCoppelweide 23 6088 CB Roggel elles_crama@hotmail.comProduct11 - 10 - 2016
Annemarie anten Richard Wagnerlaan 73-003, 2253CD Voorschoten annemarientn@gmail.comProduct11 - 10 - 2016
D RoepenNoordeinde, 4714 GG sprundeldroepen@ziggo.nl0165385649Brochure service10 - 10 - 2016
S. Koelewijnstadsgracht 63 Bunschoten steeko@live.nlProduct10 - 10 - 2016
Yvonne SandersArica 128 2903 PG Capelle aan den IJsselyvonneveronisanders@hotmail.com0615566281Brochure service9 - 10 - 2016
GiesVoederheil 10 swd.zeeland@planet.nl0650814133Product8 - 10 - 2016
Pieter van GunstIt Holt, 16 9033WH Deinumpjotre76@canaldigitaal.nl0651611644Brochure service4 - 10 - 2016
Renate RenkemaTymanshof 38 9403 PJ Assenr.a.renkema@ziggo.nlBrochure service1 - 10 - 2016