Het Oude Huis

Partner

Het Oude Huis heeft zich de laatste jaren steeds meer gespecialiseerd in antieke radiatoren.  We hebben een unieke collectie uit verschillende landen. Zo'n 800 stuks op voorraad.   Op onze website krijgt u een goed beeld. www.antiekeradiatoren.nl  

ALGEMENE INFORMATIE

Het oude huis het adres voor antieke radiatoren en oude tegels

De antieke radiatoren zijn unieke meubelstukken die uw interieur een heel ander uiterlijk geven ! De radiatoren worden door ons gerestaureerd. We verkopen ook bijpassende kraansets. Bij ons staan ze allemaal gewoon op voorraad klaar, dus geen lange levertijden, eventueel direkt  mee te nemen, maar ze kunnen ook op transport naar U.
 
Naast radiatoren hebben we ook replica schakelmateriaal en een gigantische mooie collectie antieke vloertegels.
ARTIKELEN

Unieke radiatoren

radiatoren voor in uw hele huis !

Antieke patroontegels

Antieke patroontegels. Geven uw huis de warme sfeer van weleer. Deze tegels zijn tijdloos en passen zowel in een modern als landelijk interieur.

Antieke tegels

Het aanbod van onze oude en antieke tegels is steeds wisselend. We hebben veel partijen oude en antieke vloertegels met patronen, patroontegels, de zogenaamde m...

Replica schakelmateriaal

Wij verkopen replica schakelmateriaal van bakeliet en porselein. Het schakelmateriaal is van goede kwaliteit en is er zowel inbouw en opbouw. Nostalgisch scha...

COLLECTIES
CONTACT
Koepelstraat 4
4611 LT BERGEN OP ZOOM
0164254018
info@hetoudehuis.nl
www.hetoudehuis.nl
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Unieke radiatoren

radiatoren voor in uw hele huis !

Antieke patroontegels

Antieke patroontegels. Geven uw huis de warme sfeer van weleer. Deze tegels zijn tijdloos en passen zowel in een modern als landelijk interieur.

Antieke tegels

Het aanbod van onze oude en antieke tegels is steeds wisselend. We hebben veel partijen oude en antieke vloertegels met patronen, patroontegels, de zogenaamde m...

Replica schakelmateriaal

Wij verkopen replica schakelmateriaal van bakeliet en porselein. Het schakelmateriaal is van goede kwaliteit en is er zowel inbouw en opbouw. Nostalgisch scha...

Antieke radiatoren

Wilt u uw huis (of een gedeelte ervan) verbouwen dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben een unieke en waardevaste collectie antieke radiatoren

Mooie oude keukentegels

Mooie antieke tegels, geven uw keuken een heel andere sfeer!

Uniek meubelstuk

Gaat u uw badkamer verbouwen in de sfeer van weleer? Dan kunt u bij ons terecht voor een uniek assortiment radiatoren!

Gietijzeren radiator

Bij ons vindt u een unieke en waardevaste collectie antieke radiatoren, bewerkt en onbewerkt. In bijna iedere maat, capaciteit, ze zijn afgeperst.

replica radiatorkraanset

Bij een antieke radiator hoort ook een replica kraanset die bij de uitstraling past. Wij verkopen messing kraansets met zwarte draaiknop.

Gietijzeren radiatoren

Het Oude Huis heeft een unieke collectie gietijzeren radiatoren, waaronder een hele unieke met warmhoudkast.

Verwarming

Wij hebben een unieke collectie antieke gietijzeren radiatoren, bewerkt en onbewerkt, bijna in iedere maat!

Antieke bordenwarmer

Bij ons vind u een uniek assotiment radiatoren met bordenwarmer/warmhoudkast. Ze geven de gezellige sfeer van weleer en het is heerlijk als u de maaltijd in ee...

COLLECTIES
+ 1
+ 8
RECENSIES
CONTACT
Koepelstraat 4
4611 LT BERGEN OP ZOOM
0164254018
info@hetoudehuis.nl
www.hetoudehuis.nl

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag
Het oude huis

Naam Adres Email Tel Soort Datum
Wilma ProtPrinsenhove 126 4336 HE Middelburgwprot@hotmail.com0653466583Brochure service25 - 2 - 2018
Gitta Pekel 1906xz Limmenronald.gitta@quicknet.nl0642410371Brochure service30 - 9 - 2017
Dorien Bakkeveen 11 6718 mv Ede Gelderland dorien.nijenhui@hotmail.comBrochure service25 - 9 - 2017
Nicole van den Berghlaan 545 2132 AR Hoofddorpnicoledertien@hotmail.comBrochure service10 - 9 - 2017
Brenda NeuteboomPieter Breughelstraat 8 3443VD Woerdenbneuteboom@gmail.com0348424488Brochure service3 - 9 - 2017
C. PostBoezemmolen 34 3642 bc Mijdrechtclaudia.robert@kpnmail.nlBrochure service27 - 8 - 2017
Erna SiemerinkAbelenberg 26 4707 mb Roosendaalernaervoor@hotmail.com0611160470Brochure service4 - 8 - 2017
Rudolf van der PloegPopulierenweg 6 9674JS Winschotenploegvdr@hotmail.com0629600067Brochure service27 - 7 - 2017
Mariska CornelisseEgelstraat 6 1216 AB Hilversummariskasc@gmail.comBrochure service24 - 7 - 2017
koppeijzerweg 24 7335 ec apeldoornrobert@koppehypotheken.nlBrochure service10 - 7 - 2017
marcel loijengade hilde 24 7948Ds nijeveenm.loijenga@home.nlBrochure service30 - 6 - 2017
Sandjli BisesserWeimarstraat 204 2562hg Den Haagsandjli@gmail.comBrochure service3 - 6 - 2017
BisesserWeimarstraat 204 2562HP S-GRAVENHAGEbhaktradj@gmail.comBrochure service2 - 6 - 2017
Patricia BijnsdorpJ. Michaelpad 12 1992 AN Velserbroekvanvelzen.p@gmail.comBrochure service31 - 5 - 2017
Catherine van Os-PisestyMeeuwstraat 25 1444VC purmerendcatherine.pisesty@gmail.com0653499559Brochure service3 - 5 - 2017
JH ScholtenGoudenregenstraat 7783AA Gramsbergeninfo@monkey-toys.nl0641733796Brochure service3 - 5 - 2017
Fam. Poortvliet Wagenaarstraat 4 4351BC Veerelpoortvliet@kliksafe.nl0118502471Brochure service28 - 4 - 2017
GuigueProf. Paul Scholtenlaan 36 1181 ME Amstelveend.guigue@gmail.comBrochure service7 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
ans van der veenpieternuytsstraat, 12 5665je GELDROPc.veen7@chello.nl0402863593Brochure service1 - 4 - 2017
Nienke Schreudermolendijk zuid 13 7461 JD Rijssennienkeschreuder@live.nl0548-789916Brochure service20 - 3 - 2017
Esther RevetDolderd 2 6652 BM Drutenestherrevet@gmail.com0612314185Brochure service18 - 3 - 2017
P Eijkenaar Spanjaardslaan 2 3214TG Zuidlandsonja_van_veghel@hotmail.com0181453233Brochure service10 - 3 - 2017
EgginkHet Verlaat 139 7325 hd Apeldoornd.eggink@upcmail.nl06-22474271Brochure service8 - 3 - 2017
ronald krijgsmanpopulierenlaan 118 2925cv krimpen aan den ijsselronaldjolanda@caiway.nlBrochure service5 - 3 - 2017
B Grootkinselmeer 6 1447JH Purnerendbrenda9006@hotmail.com0229640293Brochure service17 - 2 - 2017
Joyce DierxKroesmeestersdreef 19C 6216PK maastrichtjoycedierx@hotmail.comBrochure service1 - 2 - 2017
Daniell van nordenBurgemeester van tuijll-laan 9 3707ct Zeistkroko515@gmail.com0624586857Brochure service30 - 1 - 2017
Dionne van KaKlompenmakersdreef 6162JN Geleendionne_van_kan@hotmail.com0613986792Brochure service23 - 1 - 2017
M.P.den HartogLangs de kreek 1 4793bg Fijnaartjanmardenhartog@hetnet.nl0168463203Brochure service22 - 1 - 2017
Tom Dunckerthomsonstraat 182 8251tw drontentsduncker@gmail.com0654954156Brochure service21 - 1 - 2017
E.KLuinhaarPunter 2 7944RG Meppelesther.kluinhaar@outlook.com0653865192Brochure service20 - 1 - 2017
Frano MaticZandhaver 26 1974vh IJmuidenmaticfrano@gmail.com0612345678Brochure service17 - 1 - 2017
Marco KelderWoolderesweg 108 7555LC Hengelomkelder@hotmail.comBrochure service10 - 1 - 2017
M BlomBoijlerweg 75 8392nc Boijlmhairu@ziggo.nl0612345678Brochure service8 - 1 - 2017
Klaas HoekstraVlietsingel 44 3831 SV Leusdenklaas@hoekstranet.nl0644642894Brochure service4 - 1 - 2017
T.J. van EsAcquoyseweg 62 4151 MN Acquoyteusvanes@gmail.com0650946383Brochure service23 - 12 - 2016
samoy wesleyleopoldsabbestraat 48 8930 be lauwecheechoo28@hotmail.com0476516449Brochure service17 - 12 - 2016
Michael FredrikszSchothorstlaan 41 3207ZD Spijkenissemfred086@hotmail.com0611223344Brochure service23 - 11 - 2016
Bas Barnstijn Bakenbergseweg 232 6814mt Arnhembastiaanbarnstijn@gmail.com0651786099Brochure service23 - 11 - 2016
Emre Islamoglu Kievitstraat 15 8172ER Vaassenemiralp@hotmail.com0657536321Brochure service21 - 11 - 2016
Janet gaasbeekDrentse bellefleur 4 3824zk Amersfoortjanet.robert@casema.nl033-4563125Brochure service13 - 11 - 2016
Marga DonderwinkelDorpsstraat 6 7136LK Zieuwentmargadonderwinkel@hotmail.com0544351897Brochure service12 - 11 - 2016
nunesFlevoweg 7 2318BZ Leiden richelnunes@live.nl0624557068Brochure service9 - 11 - 2016
driessnhet geerke 12 5473rw heeswijk dintherwijolanisa@home.nl0630322169Brochure service6 - 11 - 2016
louis du plessisVarnebroek 53 1815HA Alkmaarlouis_indesign@hotmail.comBrochure service1 - 11 - 2016
Patrick HekhuisTwekkelerweg 189 7553 LW Hengelophekhuis@hotmail.com+31625422705Brochure service31 - 10 - 2016
Cor de BruynDorp 83 3405BA Benschopcordebruyn@gmail.com0653447529Brochure service31 - 10 - 2016
L vd LansGeerkade 3 3144 EC Maassluisls_lisa@live.nl0644877056Brochure service20 - 10 - 2016
HerminaKemphaanstraat 97 1531 VC WORMERhermina73@gmail.comBrochure service17 - 10 - 2016
J van DijckH.R.Holstlaan 5 4885 AD Achtmaalvandijck.kok@ziggo.nl06-15498601Brochure service17 - 10 - 2016
r de jongbotterstraat 14 5301 tx zaltbommelrdjklussenbedrijf@gmail.com0623252564Brochure service15 - 10 - 2016
Monique de WolfViolier 17 5361 mr Gravemoniquedewolf@kpnplanet.nl0487-421924Brochure service14 - 10 - 2016
Dennis RoepenNoordeinde 31 4714GG Sprundeldroepen@ziggo.nl0653267024Brochure service11 - 10 - 2016
D RoepenNoordeinde, 4714 GG sprundeldroepen@ziggo.nl0165385649Brochure service10 - 10 - 2016
Yvonne SandersArica 128 2903 PG Capelle aan den IJsselyvonneveronisanders@hotmail.com0615566281Brochure service9 - 10 - 2016
Pieter van GunstIt Holt, 16 9033WH Deinumpjotre76@canaldigitaal.nl0651611644Brochure service4 - 10 - 2016