Travertin tegels zorgen voor een warme uitstraling. De Travertin Noce is bij Totaaltegel verkrijgbaar in 1 afmeting. Geschikt als vloertegel en wandtegel.
Klein Romaans Verband/1,2 cm € 38,95 incl. btw / per m2
Hardsteen Blue Cloud gezoet raamdorpels tegen een scherpe prijs. Op maat gemaakt! Bekijk ons gehele assortiment op onze website.
De Oaken Sbiancato is een exclusieve Houtlook keramische tegel in een lichtbruine kleur. Geschikt voor vloer & wand! Totaaltegel biedt een ruim assortiment houtlook tegels.
Nu bij Totaaltegel: CeraDeco Ardesia Caldo. Keramiek op beton van CeraDeco. Een keramische terrastegel als toplaag op een onderlaag van beton.
Totaaltegel biedt Leisteen Mustang black aan uit eigen import. Deze tegel is verkrijgbaar in diverse afmetingen (binnen en buiten), voor de beste prijs.
Prachtige Vintage Look Keramische tegeltjes in Portugese stijl met een verouderde uitstraling.
WONEN.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren.Lees meer over ons Privacy & Cookiebeleid.