boe
Foto: floorify_wonennl

Groene medicijnkast: kamerplanten voor een prettig binnenklimaat

Luchtzuiverende kamerplanten brengen sfeer in huis en dragen tegelijkertijd bij aan een aangename en gezonde leefomgeving.

28 September 2026

Floorify is opnieuw van de partij op Incoda. Na een succesvolle deelname in 2025 keert het Belgische vloerenmerk terug met een stand vol productinnovatie. Bezoekers ontdekken er onder meer de Hongaarse Punt-collectie, een sterk uitgebreid Gluedown-assortiment en de Floorify Smart Display. Het absolute hoogtepunt houdt Floorify voorlopig nog even geheim: tijdens Incoda onthult het merk een gloednieuwe “next gen design technologie” die de manier waarop we naar vloerdesign kijken naar een volgend niveau wil tillen. Hongaarse Punt: een blikvanger die mooi én makkelijk is De Hongaarse Punt, die tijdens Incoda 2025 in primeur werd voorgesteld, krijgt ook dit jaar een plaats. Alle zes kleuren uit de populaire visgraatcollectie zijn beschikbaar in het kenmerkende V-vormige patroon. De grote panelen van 1293 x 305 mm combineren de uitstraling van een klassieke patroonvloer met het installatiegemak waar Floorify om bekendstaat. Dankzij het slimme kliksysteem ontstaat zo snel en eenvoudig een uitgesproken vloerbeeld, zonder in te boeten op uitstraling of kwaliteit.

Gluedown groeit uit tot een volwaardig Floorify-assortiment

Ook de Gluedown-collectie staat centraal op Incoda 2026. Floorify geeft retailers en plaatsers nog meer mogelijkheden om voor elk project de juiste oplossing te bieden. De Floorify Dryback-collectie weerspiegelt de prachtige designs, authentieke structuren en populaire formaten van de clickcollectie. Floorify heeft de drie bestaande klikassortimenten – Visgraat, Lange Planken en Grote Tegels – één op één overgenomen en omgezet naar een dryback-variant, met behoud van dezelfde kleuren, structuren en afmetingen. CopyPaste: Zelfde formaten, Zelfde kleuren, Zelfde structuren.

Walvisgraat: Groter en Gedurfder Floorify deed ook een unieke toevoeging: Walvisgraat (750 x 125 mm). Dit exclusieve formaat biedt dezelfde verfijnde elegantie als Visgraat, maar dan in een groter en gedurfder formaat. FG617 Sterk, stijlvol en klaar voor elk project Ontworpen met oog voor zowel vorm als functionaliteit, blinkt de Dryback-collectie uit met een dikte van 2,5mm en een slijtlaag van 0,55mm, wat zorgt voor uitzonderlijke duurzaamheid en blijvende schoonheid. De nieuwe plak-collectie kan perfect gespiegeld worden aan de huidige klik-collectie. Het hoeft dus geen extra plek in te nemen in de winkel. Binnen dezelfde ruimte wordt het assortiment uitgebreid, spreek je meer klantprofielen aan en verhoog je jouw rendement.

Smart Display

Hoewel het klikassortiment de basis vormt voor verdere innovatie, biedt de Drybackcollectie retailers de flexibiliteit om aan elke klantbehoefte te voldoen. Smart Display brengt fysiek en digitaal samen Met de Smart Display laat Floorify zien hoe innovatie verder gaat dan het product zelf. De slimme POS-oplossing brengt fysieke stalen en digitale informatie samen en ondersteunt consumenten en verkopers tijdens het keuzeproces in de winkel. Via de smart display kunnen productinformatie, prijzen, beschikbaarheid en andere relevante gegevens actueel worden weergegeven. Zo wordt de winkelervaring interactiever en krijgt ook de retailer een krachtige tool om klanten nog beter te begeleiden.

FG019 - Cognac

De grote primeur: next gen design technologie Floorify bewaart zijn nieuwste innovatie voor Incoda zelf. Tijdens de beurs onthult het merk een volledig nieuwe “next gen design technologie”. Een innovatie waarmee Floorify opnieuw de grenzen van vloerdesign wil verleggen en die het potentieel heeft om de markt stevig door elkaar te schudden. Wat die technologie precies inhoudt? Dat ontdek je in primeur op Incoda 2026. Bezoek Floorify tijdens Incoda 2026, stand H20 en ontdek zelf de nieuwste collecties, innovaties en technologieën. Ons team staat klaar om u persoonlijk te adviseren, de nieuwe producten te demonstreren en al uw vragen te beantwoorden

 

Reacties