Verouderde eiken lamel vloer in verschillende maten leverbaar afgewerkt in de olie
Een traprenovatie van Eiken geeft de een luxe afwerking en meerwaarde aan de woning met een levensduur van 40 jaar! vanaf € 55,00 per tree.
Laminaat: bijna niet van "echt" te onderscheiden
Eiken lamel vloer van 18 cm breed, 15 mm dik met een toplaag van 3 mm. Nu voor € 36,00 per m ²
Eiken vloeren kunnen worden afgewerkt in de lak was of olie. Olie is in verschillende kleuren leverbaar. Olie vanaf € 37,00 per liter Lak vanaf
Een Eiken lamel vloer gelegd in de moderne visgraat heeft iets unieks. Deze vloer is tijdloos en heeft een levensduur van minimaal 40 jaar € 60,25 per m²
Massieve vloeren zijn er in vele soorten leverbaar en geven elke woning een authentieke uitstraling! Massieve vloeren zijn er in verschillende houtsoorten.
WONEN.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren.Lees meer over ons Privacy & Cookiebeleid.