boe

WineDeluxe WD 60: geef 60 wijnflessen een vaste plek in de keuken

Twee afzonderlijke klimaatzones maken deze ruime inbouw wijnkoelkast geschikt voor een gevarieerde wijncollectie

Wie regelmatig verschillende wijnen in huis heeft, weet dat één bewaartemperatuur niet altijd ideaal is. De CASO WineDeluxe WD 60 speelt daarop in met twee afzonderlijk regelbare temperatuurzones en ruimte voor maximaal 60 flessen. Daarmee krijgt een uitgebreide collectie een overzichtelijke en vaste plaats in de keuken.

Met zijn zwarte glazen front en volledig greeploze afwerking vormt de wijnkoelkast één strak geheel met moderne keukenmeubelen.

Rode en witte wijn in dezelfde wijnkast

Het grote voordeel van twee klimaatzones is de mogelijkheid om verschillende soorten wijn onder hun eigen omstandigheden te bewaren. Bij de WD 60 zijn beide zones elektronisch instelbaar tussen 5 en 20 °C.

Zo kunnen bijvoorbeeld witte wijnen koeler worden geplaatst, terwijl in de andere zone een hogere temperatuur voor rode wijn wordt ingesteld. Actieve ventilatie helpt vervolgens om de gekozen temperatuur gelijkmatig over de betreffende koelzone te verdelen.

Ruimte voor maximaal 60 flessen

Met een capaciteit van 60 wijnflessen tot 76 mm diameter richt dit model zich duidelijk op de grotere collectie. De flessen rusten op houten plateaus die zijn uitgerust met kogelgelagerde telescopische rails. De plateaus kunnen hierdoor soepel naar voren worden geschoven.

Voor een bijzondere fles is er bovendien een metalen presentatierek. Daarmee kan een favoriete wijn anders worden neergelegd en nadrukkelijk onderdeel worden van de uitstraling van de wijnkast.

Van wijnopslag naar blikvanger

Zodra de verlichting wordt ingeschakeld, krijgt de inhoud van de WD 60 een heel andere uitstraling. Witte LED-strips aan de zijkanten verlichten de collectie en zijn instelbaar op vier niveaus: 25%, 50%, 75% en 100%.

Het drielaagse isolatieglas is voorzien van een UV-filter. Dit helpt de inhoud te beschermen tegen de invloed van licht. Voor de luchtkwaliteit in de kast is daarnaast een actief koolfilter aanwezig.

Openen met een lichte druk

Een traditionele handgreep ontbreekt. De push-to-open constructie zorgt ervoor dat een lichte druk op het front voldoende is om de deur te openen. Bij het sluiten zorgen soft-close scharnieren van Hettich voor een gecontroleerde beweging.