Baby- & Kinderkamer
Badkamer
Bouwen
Diensten
Haard & Kachel
Huisdier
Keuken
Langer Thuis Wonen
Meubels
Slaapkamer
Smart Home
Trappen
Tuin, Serre & Overkapping
Verbouwen
Vloer
Wellness & Zwembad
Woonkamer
Woonklimaat & Energie
Zolders
Deze keuken heeft o.a. een inductie fornuis van 110 cm van het merk Falcon, een NOVY afzuigkap, een Bosch koeler, vriezer en vaatwasser
Op zoek naar inspiratie voor hun nieuwe keuken zochten de bewoners op internet naar ‘sfeervolle, houten woonkeukens’ en kwamen op de website van Restyle XL terecht.
Prachtige barnwood keuken waar je voor het raam kan koken door de afzuiger van Wave die tevens als spatscherm fungeert.
Mooi eiken badkamermeubel in een fantastische moderne badkamer. Togen van massieve eiken balken
Bijzondere keukens maken ze bij RestyleXL. Er worden daar geen traditionele keukens gemaakt maar keukens met een wel heel speciale uitstraling. De keukens worden namelijk gemaakt van hergebruikt hout. Oud eikenhout, oude vloerdelen en balken maar ook het trendy steigerhout worden verwerkt in handgemaakte keukens.
Hoe zullen we deze keuken noemen? Landelijk of industrieel? Wij denken meer aan een ‘cross-over keuken’.
Duurzame landelijke keuken, vervaardigd oud gereclaimd hout en natuursteen. Authentiek vakmanschap en tijdloze materialen komen samen in een keuken met een warme, milieubewuste uitstraling.