Bula Outdoor

Partner

Wilt u nóg meer genieten van uw tuin? Bula Outdoor denkt graag mee. Voor het realiseren van een buitenhaard, buitenkeuken, buitenlampen, Barbecue of meubels

ALGEMENE INFORMATIE

Bula Outdoor

Komt dan naar de Laarderweg 73 in Bussum. Sinds kort vindt u hier mooie en originele outdoor producten. Van tuinhaard en tuinstoel tot buitenlamp en pizzaoven. Pure luxe waar u elke dag plezier van heeft. Soms verrassend betaalbaar en soms zeer exclusief.

Bula Outdoor voert merken die niet op elke hoek verkrijgbaar zijn, waaronder Alfa pizza-ovens, Pipe Line Denmark fakkels, Frezoli / Tierlantijn lampen, Weltevree Dutchtub, Houe tuinmeubelen plus, natuurlijk de originele Bula RVS tuinhaarden. En meer! Kom langs en laat u verrassen.

Omdat wij hoge eisen stellen aan ontwerp, kwaliteit én functionaliteit zijn onze klanten altijd uiterst tevreden. Wij bieden de best mogelijke service, bezorgen bij u thuis, monteren en installeren en maken indien nodig aanpassingen op maat.

Bula is sinds kort gevestigd aan de Laarderweg 73 in een oud Fina pompstation. In de oude smeerput staan nu tuinstoelen en tussen de oude betegelde muren staan tuinhaarden, pizza-ovens en de beroemde hottub van Weltevree: de Dutchtub.

Bula Outdoor is open op afspraak. Meestal is de winkel op vrijdag en zaterdag gewoon open. Kijk even op de website bij contact of bel met 035 53 30658

 

ARTIKELEN

Buitenlamp

De Frezoli verlichting heeft een eigentijdse, stoere, ongepolijste uitstraling met een industrieel karakter uit vervlogen tijden.  

Houtoven Pizza oven

Alfa Pizza RVS Houtoven 4 PIZZE De 4 Pizze pizza oven is ontworpen voor de familie. Ruim, snel en duurzaam.

Bula Original Buitenhaard

Bula Original Tuinhaard™ De terrashaard is volledig vervaardigd van hoogwaardig rvs/Inox. Incl. pook, schep en BBQ set. Past op standaard rookkanalen.

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
CONTACT
Laarderweg 73
1402 BE Bussum
0355330658
info@bulaoutdoor.nl
www.bulaoutdoor.nl
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Buitenlamp

De Frezoli verlichting heeft een eigentijdse, stoere, ongepolijste uitstraling met een industrieel karakter uit vervlogen tijden.  

Houtoven Pizza oven

Alfa Pizza RVS Houtoven 4 PIZZE De 4 Pizze pizza oven is ontworpen voor de familie. Ruim, snel en duurzaam.

Bula Original Buitenhaard

Bula Original Tuinhaard™ De terrashaard is volledig vervaardigd van hoogwaardig rvs/Inox. Incl. pook, schep en BBQ set. Past op standaard rookkanalen.

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
RECENSIES
CONTACT
Laarderweg 73
1402 BE Bussum
0355330658
info@bulaoutdoor.nl
www.bulaoutdoor.nl

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag

Naam Adres Email Tel Soort Datum
Dana BrouwerKloosterkade 31 2628HV Delftdanabrouwer@hotmail.com0630645481Brochure service3 - 10 - 2017
Dorien NijenhuisBakkeveen 11 6718 mv Ede Gelderland dorien.nijenhuis@hotmail.comBrochure service25 - 9 - 2017
miranda gooikerellenaar, 5, a 5731ja Mierlomiranda.gooiker@gmail.com0610940517Brochure service4 - 9 - 2017
Manon Kapitein boscampbrink 23 4661 zc Halsterenmanon.elsevier@home.nl0Brochure service30 - 8 - 2017
Theo de wildtBroekstraat 37 6616ab Hernentheodewildt@live.nl0628871218Brochure service10 - 8 - 2017
Irma ambergenj r stuutstraat 18 f 9663se Nieuwe pekelah.j.ambergen@hotmail.com0615605396Brochure service27 - 7 - 2017
C. RuttenHerman Oolbekkinkstraat 18 6523 RB Nijmegenc.rutten@fo.nlBrochure service26 - 7 - 2017
Mariska CornelisseEgelstraat 6 1216 AB Hilversummariskasc@gmail.comBrochure service24 - 7 - 2017
Theo PolmanBeemd 12 6852MJ Huissent.polman59@vodafonethuis.nlBrochure service25 - 5 - 2017
Fam. Poortvliet Wagenaarstraat 4 4351BC Veerelpoortvliet@kliksafe.nl0118502471Brochure service28 - 4 - 2017
GuigueProf. Paul Scholtenlaan 36 1181 ME Amstelveend.guigue@gmail.comBrochure service7 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
M.F. van VurenOude Eemnesserstraat 38 1221HL Hilversumm.vuren@upcmail.nl0357723266Brochure service1 - 4 - 2017
ans van der veenPieter Nuytsstraat,, 12 5665je GELDROPc.veen7@chello.nl0402863593Brochure service1 - 4 - 2017
AgnietjeLeliestraat 8441DJ Heerenveenagnietje@live.nl0642328561Brochure service11 - 3 - 2017
k.van veldhovenhark 40 1611LP 1611LPk.vanveldhoven@orion.nl0228520125Brochure service6 - 3 - 2017
D. van BaalLindendreef 33 3137 cj Vlaardingendianavanbaal@gmail.com0104751242Brochure service4 - 3 - 2017
Kurt VerheydenGeertshoek 25 B-2170 Merksemkurtverheyden@telenet.be0477723258Brochure service25 - 2 - 2017
Suzanne BeyerEksterlaan 10 5595 BC Leendeinfo@topsportcoach.nu040-2064144Brochure service21 - 2 - 2017
Bart SlootsHendrik Werkmankade 14 9951 MD Winsumbartenbiancasloots@gmail.com0595435363Brochure service19 - 2 - 2017
SimoneEelerberg 77 3825bd Amersfoortsimone@untersalmberger.nlBrochure service19 - 2 - 2017
Astrid van DalenBurg. Nieuwenhuijsenstraat 53 1906 CJ Limmenastridvdalen@hotmail.com0Brochure service1 - 2 - 2017
TenOlmenlaan 1404DD Bussumtenmarielle@gmail.comBrochure service29 - 1 - 2017
Stephanie VancraeynestRoeselaarsestraat 38 8501he Heule - België stephanie.vancraeynest1@telenet.be0478010550Brochure service27 - 1 - 2017
H.simonssprokkelveld53 6596dj milsbeekjohan-simons@hotmail.com0485517245Brochure service25 - 1 - 2017
HuijmansSchout Lieshoutstraat, 50 5251TP VLIJMENf.huijmans@kpnplanet.nl+31735117599Brochure service3 - 1 - 2017
G.ValinaCamera Obscuralaan 258 1183KE amstelveengalinavalina85@gmail.comBrochure service26 - 12 - 2016
M kammingaTussenlanen17c 2861cb Bergambachtkammingamarjon@gmail.com0654260634Brochure service27 - 11 - 2016
Emre Islamoglu Kievitstraat 15 8172ER Vaassenemiralp@hotmail.com0657536321Brochure service21 - 11 - 2016
Inge SellesJan van arkelweg 6 8015 px Zwollepinxbaan@gmail.com0654391089Brochure service20 - 11 - 2016
R.vanBoxtelMr. van Zuylen van Nijeveltstraat 2 5142 BB Waalwijkvanbox@ziggo.nl0416-337669Brochure service4 - 11 - 2016