The Cerdic Company

Partner

Cerdic is producent en leverancier van o.a. infraroodsauna’s, whirlpools en relax-schommelstoelen.

ALGEMENE INFORMATIE

The Cerdic Company

De hoogwaardige van Red Cedar hout geproduceerde infrarood sauna's zijn: gemakkelijk plaatsbaar, energiezuinig, snel gebruiksklaar en door Cerdic ook op maat te maken.

De whirlpools zijn voorzien van 2 extra krachtige motoren om de watermassage optimaal toe te passen. En de hardhouten relaxschommelstoelen zijn ergonomisch gevormd, leverbaar in geheel of gedeeltelijke hout en rvs in normale of extra brede uitvoering.

Meer informatie

Voor meer informatie bezoek ook eens onze website: www.cerdic.nl

ARTIKELEN

Infrarood Sauna

Deze infraroodsauna van Cerdic is een paradijsje in eigen huis en prima toepasbaar in elke woonomgeving. Een groot voordeel is dat deze infraroodsauna een zeer ...

Spabadsysteem

Eindeloos genieten en ontspannen met het unieke Spabadsysteem van Cerdic. 

Traditionele sauna

Traditionele sauna van Cerdic.

Sauna op maat van Cerdic

Sauna op maat van Cerdic.

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
CONTACT
Habraken 2152-C
5507 TH Veldhoven
0402133303
info@cerdic.nl
www.cerdic.nl/
MEER INFORMATIE?
ARTIKELEN

Infrarood Sauna

Deze infraroodsauna van Cerdic is een paradijsje in eigen huis en prima toepasbaar in elke woonomgeving. Een groot voordeel is dat deze infraroodsauna een zeer ...

Spabadsysteem

Eindeloos genieten en ontspannen met het unieke Spabadsysteem van Cerdic. 

Traditionele sauna

Traditionele sauna van Cerdic.

Sauna op maat van Cerdic

Sauna op maat van Cerdic.

Buitendouche van Cerdic

Strakke buitendouche van Cerdic.

Schommel- en relaxstoel

De Cerdic Balance Exclusive: een ergonomische stoel, vervaardigd uit hoogwaardige houtsoorten. 

Houten tub Cedar

De basisuitvoering van een Cerdic houten hottub Cedar is een eenvoudig, maar kwalitatief hoogwaardig bad waarvan je snel kunt genieten.

Cerdic CBD Cirrus

Deze veelzijdige buitendouche, Cerdic buitendouche CBD Cirrus, heeft een aansluiting voor warm en koud water met een eenhendel mengkraan en een regendouche.

Combisauna

Bij een combisauna van Cerdic wordt de traditioneel Finse sauna gecombineerd met een infraroodsauna. Zo heeft u een ruimtebesparende oplossing en de voordelen v...

Cerdic Tobbe Ceder

De basisuitvoering van een Taigatub hottub is een eenvoudig, maar kwalitatief hoogwaardig bad. De hottub wordt gemonteerd geleverd.

Cerdic (Infrarood) Buitensauna

Een Cerdic (Infrarood) Buitensauna kunnen geheel naar uw wens op maat gemaakt worden.

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
RECENSIES
CONTACT
Habraken 2152-C
5507 TH Veldhoven
0402133303
info@cerdic.nl
www.cerdic.nl/

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag

Naam Adres Email Tel Soort Datum
Hans de JongGijsbreght van Amstelstraat 4906 JG OOSTERHOUT NBjahdejong@ziggo.nl0655303173Brochure service19 - 10 - 2017
MichielHabraken 2152-C michielvandewiel@hotmail.com0402133303Product3 - 8 - 2017
Irma ambergenj r stuutstraat 18 f 9663se Nieuwe pekelah.j.ambergen@hotmail.com0615605396Brochure service27 - 7 - 2017
C. RuttenHerman Oolbekkinkstraat 18 6523 RB Nijmegenc.rutten@fo.nlBrochure service26 - 7 - 2017
Mariska CornelisseEgelstraat 6 1216 AB Hilversummariskasc@gmail.comBrochure service24 - 7 - 2017
Sandjli BisesserWeimarstraat 204 2562hg Den Haagsandjli@gmail.comBrochure service3 - 6 - 2017
Marco KreugerZeilstraat 58-3 1075 SK Amsterdammarco.kreuger@gmail.comBrochure service26 - 5 - 2017
Theo PolmanBeemd 12 6852MJ Huissent.polman59@vodafonethuis.nlBrochure service25 - 5 - 2017
Catherine van Os-PisestyMeeuwstraat 25 1444VC purmerendcatherine.pisesty@gmail.com0653499559Brochure service3 - 5 - 2017
Fam. Poortvliet Wagenaarstraat 4 4351BC Veerelpoortvliet@kliksafe.nl0118502471Brochure service28 - 4 - 2017
C.Salmanv.ewijcksingel, 1-13 7942GA Meppeltoossalman@gmail.com0617171856Brochure service9 - 4 - 2017
GuigueProf. Paul Scholtenlaan 36 1181 ME Amstelveend.guigue@gmail.comBrochure service7 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
M.F. van VurenOude Eemnesserstraat 38 1221HL Hilversumm.vuren@upcmail.nl0357723266Brochure service1 - 4 - 2017
ans van der veenPieter Nuytsstraat,, 12 5665je GELDROPc.veen7@chello.nl0402863593Brochure service1 - 4 - 2017
AgnietjeLeliestraat 8441DJ Heerenveenagnietje@live.nl0642328561Brochure service11 - 3 - 2017
k.van veldhovenhark 40 1611LP 1611LPk.vanveldhoven@orion.nl0228520125Brochure service6 - 3 - 2017
D. van BaalLindendreef 33 3137 cj Vlaardingendianavanbaal@gmail.com0104751242Brochure service4 - 3 - 2017
Petra Schäffer Langeweg 21 7315cp Apeldoorna.schaffer@upcmail.nl0553666581Brochure service28 - 2 - 2017
Kurt VerheydenGeertshoek 25 B-2170 Merksemkurtverheyden@telenet.be0477723258Brochure service25 - 2 - 2017
Bart SlootsHendrik Werkmankade 14 9951 MD Winsumbartenbiancasloots@gmail.com0595435363Brochure service19 - 2 - 2017
B Grootkinselmeer 6 1447JH Puremerendbrenda9006@hotmail.com0229640293Brochure service17 - 2 - 2017
a verbreehoofdweg zuid 2912ed nieuwerkerk aan den ijsselverbreea@yahoo.comBrochure service13 - 2 - 2017
Astrid van DalenBurg. Nieuwenhuijsenstraat 53 1906 CJ Limmenastridvdalen@hotmail.com0Brochure service1 - 2 - 2017
TenOlmenlaan 1404DD Bussumtenmarielle@gmail.comBrochure service29 - 1 - 2017
Atie MorelissenTopaasstraat 4817ha BredaRobinatie@gmail.comBrochure service28 - 1 - 2017
Stephanie VancraeynestRoeselaarsestraat 38 8501he Heule - België stephanie.vancraeynest1@telenet.be0478010550Brochure service27 - 1 - 2017
H.simonssprokkelveld53 6596dj milsbeekjohan-simons@hotmail.com0485517245Brochure service25 - 1 - 2017
Darianella SamboWaarderstraat 186 2729kl Zoetermeerdarianella@hotmail.com0610814803Brochure service22 - 1 - 2017
Lieke MuldersKorte vleerstraat 63 2513vn Den haag lieke48@yahoo.com0649974660Brochure service20 - 1 - 2017
EricRenkum ehjwschreurs@hotmail.comProduct6 - 1 - 2017
Angela NouwensBrucestraat 4184 DJ Opijnenangelasten@gmail.com0627159789Brochure service5 - 1 - 2017
HuijmansSchout Lieshoutstraat, 50 5251TP VLIJMENf.huijmans@kpnplanet.nl+31735117599Brochure service3 - 1 - 2017
Vanderbruggen - Van AerschotAppelweg 57a vdb666@gmail.com+32486836608Product2 - 1 - 2017
G.ValinaCamera Obscuralaan 258 1183KE amstelveengalinavalina85@gmail.comBrochure service26 - 12 - 2016
Ilse van harenBonkelaar 5 4942bv Raamsdonksveerilse@go-h.com0623557494Brochure service22 - 12 - 2016
Michael FredrikszSchothorstlaan 41 3207ZD Spijkenissemfred086@hotmail.com0611223344Brochure service23 - 11 - 2016
Emre Islamoglu Kievitstraat 15 8172ER Vaassenemiralp@hotmail.com0657536321Brochure service21 - 11 - 2016
Janet gaasbeekDrentse bellefleur 4 3824zk Amersfoortjanet.robert@casema.nl033-4563125Brochure service13 - 11 - 2016
H FredrikszHongerlandsedijk 48 3201lw Spijkenisserfredriksz@upcmail.nl0638527927Brochure service10 - 11 - 2016
G.KleijwegRivierpad 1 2614XB Delftge.kleijweg@gmail.com0620099503Brochure service9 - 11 - 2016
DrenthHerxen 34 8131ph wijhe drenthmarjan@hotmail.com0613446402Product7 - 11 - 2016
R.vanBoxtelMr. van Zuylen van Nijeveltstraat 2 5142 BB Waalwijkvanbox@ziggo.nl0416-337669Brochure service4 - 11 - 2016
Patrick HekhuisTwekkelerweg 189 7553 LW Hengelophekhuis@hotmail.com+31625422705Brochure service31 - 10 - 2016
Desiree Böcker B. Zweerslaan 24 deesbocker@mac.comProduct29 - 10 - 2016
Zsolt HarmatiZoelen info@harmati.nl0651970897Product27 - 10 - 2016
HerminaKemphaanstraat 97 1531 VC WORMERhermina73@gmail.comBrochure service17 - 10 - 2016
Monique de WolfViolier 17 5361 mr Gravemoniquedewolf@kpnplanet.nl0487-422925Brochure service14 - 10 - 2016
SchrodegWingerd 222 2496VK Den haagevis.schroder@yahoo.it0610338900Brochure service12 - 10 - 2016
Yvonne SandersArica 128 2903 PG Capelle aan den IJsselyvonneveronisanders@hotmail.com0615566281Brochure service9 - 10 - 2016
Rita WitjesSlingerweg 12 7887TA Ericawitjesverzendhuis@hotmail.nl0642466644Brochure service8 - 10 - 2016