Rudolf de Jong

Partner

Rudolf de Jong Interieurbetimmeringen & Vormgeving is vanaf 1985 het bedrijf van de Friese designer Rudolf de Jong. Hij houdt zich bezig met het vormgeven en realiseren van diverse producten zoals: keukens, trappen, kastenwanden, inloopkasten, badkamermeubels, kamer a suite, lambrisering, belevingsruimtes, serre, winkelinrichting etc. Samen met zijn vrouw Geke leidt hij een operationeel team van vormgevers en vakmensen. In de ambachtelijk meubelwerkplaats waar het design wordt omgezet naar maatwerk werken vakmensen die als geen ander begrijpen wat de klant wil.  Door de jarenlange ervaring in kennis van stijlen, smaken, trends en een achtergrond in de bouw heeft Rudolf de Jong een grote voorsprong als designer. Zijn passie ligt in het samen met de klant ontwerpen van concepten zodat rekening gehouden wordt met alle klantwensen. Ook voor houten vloeren, kachels en andere interieurproducten kunt u bij Rudolf de Jong terecht.    

ALGEMENE INFORMATIE
ARTIKELEN

Maatwerk keukens

Voor meer informatie: interieurbetimmeringen.nl

Specials

Werkwijze Oriënterend gesprekWanneer je contact hebt gezocht met Rudolf, volgt er eerst een oriënterend gesprek in de modelwoning. Vaak heeft de klant een gl...

Belevingsruimte

Kastenwanden

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
CONTACT
Schoterlandseweg 94
8413 NE OUDEHORNE
0513541430
info@interieurbetimmeringen.nl
www.interieurbetimmeringen.nl
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Maatwerk keukens

Voor meer informatie: interieurbetimmeringen.nl

Specials

Werkwijze Oriënterend gesprekWanneer je contact hebt gezocht met Rudolf, volgt er eerst een oriënterend gesprek in de modelwoning. Vaak heeft de klant een gl...

Belevingsruimte

Kastenwanden

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
RECENSIES
CONTACT
Schoterlandseweg 94
8413 NE OUDEHORNE
0513541430
info@interieurbetimmeringen.nl
www.interieurbetimmeringen.nl

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag

Naam Adres Email Tel Soort Datum
Ilona van den driesSternlaan 11 5251 xc Vlijmenilonavandendries@home.nl0738504824Brochure service4 - 2 - 2018
Brenda NeuteboomPieter Breughelstraat 8 3443VD Woerdenbneuteboom@gmail.comBrochure service3 - 9 - 2017
Manon Kapitein boscampbrink 23 4661 zc Halsterenmanon.elsevier@home.nl0Brochure service30 - 8 - 2017
Frits Jagersjohan van willigenstraat 28 5371cv ravensteinjage1214@planet.nl0650128998Brochure service23 - 8 - 2017
Kim MolendijkHoofdstraat 27 7635lj Breklenkampkim_molendijk@hotmail.com0600000000Brochure service4 - 8 - 2017
Irma ambergenj r stuutstraat 18 f 9663se Nieuwe pekelah.j.ambergen@hotmail.com0615605396Brochure service27 - 7 - 2017
Lia VerkuijlenErpseweg 3 5427pg BoekelLiaverkuijlen@hotmail.com06 17569573Brochure service10 - 6 - 2017
karduxnoorddijk 8a 3248lh melissantinfo@campingelizabethhoeve.nl0622553201Brochure service5 - 6 - 2017
Sandjli BisesserWeimarstraat 204 2562hg Den Haagsandjli@gmail.comBrochure service3 - 6 - 2017
Catherine van Os-PisestyMeeuwstraat 25 1444VC purmerendcatherine.pisesty@gmail.com0653499559Brochure service3 - 5 - 2017
Ruud KorpelPrins Bernhardstraat 3258AT Den Bommelruud@wpnindustrie.nl0654602600Brochure service24 - 4 - 2017
GuigueProf. Paul Scholtenlaan 36 1181 ME Amstelveend.guigue@gmail.comBrochure service7 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
k van veldhovenhark 40 1611LP Bovenkarspelk.vanveldhoven@orion.nl0228-520125Brochure service3 - 4 - 2017
ans van der veenpieternuytsstraat, 12 5665je Geldropc.veen7@chello.nl0402863593Brochure service1 - 4 - 2017
Marty LulofsDr.Schaepmanlaan, 35 2211 AS Noordwijkerhoutlulofs@xs4all.nl+31651580858Brochure service22 - 3 - 2017
Amber jutteSimon Vestdijkstraat 65 2548EE Den haagamber.jutte@gmail.com0652149433Brochure service17 - 3 - 2017
Beanca van der MolenGroote Woldweg 56 8097 RT Oosterwoldeavandermolen@hetnet.nl0525-630552Brochure service9 - 3 - 2017
lisette Paredes Strausslaan 590 2551NL Den Haagl.paredes.sanchez@middin.nl070-4470070Brochure service22 - 2 - 2017
B Grootkinselmeer 6 1447JH Purnerendbrenda9006@hotmail.com0229640293Brochure service17 - 2 - 2017
A. de HaanEgelslag 65 9403 XE Assenalexdehaan67@gmail.com0621636524Brochure service16 - 2 - 2017
M.HornesDudoklaan 15 6708 rp Wageningenmines@hetnet.nlBrochure service12 - 2 - 2017
Maarten van durenM. Gandhiweg 89 6836 lk Arnhemmaarten_sharon@hotmail.com0617142002Brochure service4 - 2 - 2017
Nelleke Paulverbindingsweg, 13 2914 LH nieuwerkerk a/d ijsselhaannelleke@xs4all.nl+31180313113Brochure service2 - 2 - 2017
H.Simonssprokkelveld 53 6596dj mlsbeekjohan-simons@hotmail.com0485517245Brochure service25 - 1 - 2017
j kogelman Holleweg 36 3829 Ag hooglanderveen j.bulletman@gmail.com0652535506Brochure service8 - 1 - 2017
Angela NouwensBrucestraat 4184 DJ Opijnenangelasten@gmail.com0627159789Brochure service5 - 1 - 2017
Evelyn Tjoe NijAnjelierstraat 35 4461PP GOES zeelande_tjoenij@hotmail.com0318846538Brochure service19 - 12 - 2016
l.noordampostduivenveld 17 2727DC Zoetermeerliaseegers@hotmail.com0793416886Brochure service9 - 12 - 2016
manon breuerRoosveldsingel 6093 JR Heythuysenjac.manon@home.nl0475581540Brochure service27 - 11 - 2016
Michael FredrikszSchothorstlaan 41 3207ZD Spijkenissemfred086@hotmail.com0611223344Brochure service23 - 11 - 2016
Bas Barnstijn Bakenbergseweg 232 6814mt Arnhembastiaanbarnstijn@gmail.com0651786099Brochure service23 - 11 - 2016
Emre Islamoglu Kievitstraat 15 8172ER Vaassenemiralp@hotmail.com0657536321Brochure service21 - 11 - 2016
Inge SellesJan van arkelweg 6 8015 px Zwollepinxbaan@gmail.com0654391089Brochure service20 - 11 - 2016
mieke huttendillenburg, 1 4141jl Leerdammiekehutten@gmail.com0651356795Brochure service11 - 11 - 2016
M. PietersmaViolier 17 5361 mr Gravemoniquedewolf@kpnplanet.nl0496421925Brochure service6 - 11 - 2016
Patrick HekhuisTwekkelerweg 189 7553 LW Hengelophekhuis@hotmail.com+31625422705Brochure service31 - 10 - 2016
Willy De Busscherbolleshof 16 2880 borne Bornemwillydebusscher1953@gmail.comBrochure service26 - 10 - 2016
HerminaKemphaanstraat 97 1531 VC WORMERhermina73@gmail.comBrochure service17 - 10 - 2016
Lodewijk OppenhuisRaadhuislaan, 26 7948 BX Nijeveenlodewijko@live.nl0615963449Brochure service14 - 10 - 2016
Dennis RoepenNoordeinde 31 4714GG Sprundeldroepen@ziggo.nl0653267024Brochure service11 - 10 - 2016
Yvonne SandersArica 128 2903 PG Capelle aan den IJsselyvonneveronisanders@hotmail.com0615566281Brochure service9 - 10 - 2016
Pieter van GunstIt Holt, 16 9033WH Deinumpjotre76@canaldigitaal.nl0651611644Brochure service4 - 10 - 2016