VICstairs

Partner

VICstairs fabriceert en verdeelt internationaal traprenovatie oplossingen voor de vakman.

ALGEMENE INFORMATIE

Over ons


Wij fabriceren en verdelen internationaal traprenovatie oplossingen voor de vakman. VICstairs is een innovatief bedrijf met een eigenzinnige kijk op trap bekleding. Alles binnen ons bedrijf draait om passie. Passie voor kwaliteit en vakmanschap. Onze vindingen zijn vastgelegd en beveiligd in Europees octrooi. Ons doel is het maken van de best en mooist mogelijke producten voor een degelijke en veilige traprenovatie, geplaatst door en voor professionals.

VICstairs staat voor kwaliteit. Gegarandeerd.

 

Contact

Postbus 321 5160 BA SPRANG-CAPELLE (NL)


T: +31(0)416742009 Kantoor – Werkdagen van 08.00 tot 17.00 uur

E: mail@vicstairs.nl

Neem ook eens een kijkje op onze website

ARTIKELEN

Traprenovatie

VIC Stairs voor al uw trapbekleding en traprenovatie

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
CONTACT
Postbus 321
5160 BA Sprang-Capelle
0416742009
mail@vicstairs.nl
www.vicstairs.nl
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Traprenovatie

VIC Stairs voor al uw trapbekleding en traprenovatie

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
RECENSIES
CONTACT
Postbus 321
5160 BA Sprang-Capelle
0416742009
mail@vicstairs.nl
www.vicstairs.nl

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag

Naam Adres Email Tel Soort Datum
MichelSteenbreek 2 7483CP Haaksbergenmichelwieskamp@hotmail.com0618183679Product11 - 10 - 2017
Galina ValinaCamera Obscuralaan 258 galinavalina85@gmail.com0614345590Product14 - 9 - 2017
Catherine van Os-PisestyMeeuwstraat 25 1444VC purmerendcatherine.pisesty@gmail.com0653499559Brochure service3 - 5 - 2017
B de GrootKinselmeer 6 1447JH Purmerendbrenda9006@hotmail.com0229640293Brochure service17 - 2 - 2017
Charme DecoWilhelmina Sangersstraat 10 5803AV Venrayinfo@charmedeco.nl06-34109946Brochure service2 - 1 - 2017
J.A.M van GilsJohann Knoopstraat 3404 AV IJsselsteinannievangils@hotmail.com0306880309Brochure service1 - 1 - 2017
hans VisserBarkstraat 43 1503TL Zaandamhanzv@planet.nl0652436349Brochure service15 - 11 - 2016
Frans van Spenglerp/a Zwartelaan 30 2271BR Voorburgspengler@streefkerk.nlBrochure service12 - 11 - 2016
Bianca tromphoge ham 111 5104jc Dongeninfo@bianca-store.com06Brochure service6 - 11 - 2016
Patrick HekhuisTwekkelerweg 189 7553 LW Hengelophekhuis@hotmail.com+31625422705Brochure service31 - 10 - 2016
Rene VerrijkBeukenplein 39 1092BB Amsterdamreneverr@gmail.com0649923160Brochure service27 - 10 - 2016
Annette Fatimastraat, 51 4834xt Bredabroodnodig@tele2.nl0614592787Brochure service9 - 10 - 2016