Artisans Naarden

Partner

Buitenlantaarns, Buitenverlichting, Buitenlampen, Smederij

ALGEMENE INFORMATIE

Ze worden nog met de hand gemaakt…..de echte ZWARE
SMEEDIJZEREN BUITENLANTAARNS, in oude en nieuwe
modellen. Strak van vorm en in diverse maten; toepasbaar op
muren, op hekpalen, als tuinlantaarns en onder luifels. Wij
maken ook hallampen in verschillende stijlen. Een overzicht
met prijzen en maten van onze lampen vindt u in deze folder.
U zal, in overleg met ons, altijd een passende oplossing
vinden.
Ook in het moderne interieur past smeedwerk, bijvoorbeeld
gordijnroeden met sierknoppen, op maat gemaakt en strak
uitgevoerd. In een aparte folder vindt u de mogelijkheden van
bv. roedes, trapleuningen, kapstokken en tafelonderstellen

Voor meer informatie bezoek ook eens onze website

ARTIKELEN

Hallamp, Lamp, Binnen

Hallampen op maat gemaakt, vierkant, zeskant, taps

Florence

Model Florance 28 cm breed, 40 cm hoog

Hollandse lantaarn

Artisans Naarden maakt lantaarns in twee originele Hollandse modellen: vierkant taps en zeshoekig

Nieuw

Nieuw model ASD

COLLECTIES
+ 3
+ 2
CONTACT
Kobaltstraat 29
1411 AM Naarden
0356946870
info@artisans.nl
www.artisans.nl
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Hallamp, Lamp, Binnen

Hallampen op maat gemaakt, vierkant, zeskant, taps

Florence

Model Florance 28 cm breed, 40 cm hoog

Hollandse lantaarn

Artisans Naarden maakt lantaarns in twee originele Hollandse modellen: vierkant taps en zeshoekig

Nieuw

Nieuw model ASD

ASD

Amsterdam lantaarns zijn als wandmodel, voet, paal of muurarm verkrijgbaar. Deze strakke lamp is bijna in iedere stijl te combineren.

Plafonniere

plafonniere

COLLECTIES
+ 3
+ 2
+ 2
RECENSIES
CONTACT
Kobaltstraat 29
1411 AM Naarden
0356946870
info@artisans.nl
www.artisans.nl

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag
Mariska

Naam Adres Email Tel Soort Datum
Dana BrouwerKloosterkade 31 2628HV Delftdanabrouwer@hotmail.com0630645481Brochure service3 - 10 - 2017
DorienBakkeveen 11 6718mv Ede Gelderland dorien.nijenhuis@hotmail.nlBrochure service25 - 9 - 2017
Dorien NijenhuisBakkeveen 11 6718 mv Ede Gelderland dorien.nijenhuis@hotmail.comBrochure service25 - 9 - 2017
miranda gooikerellenaar, 5, a 5731ja Mierlomiranda.gooiker@gmail.com0610940517Brochure service4 - 9 - 2017
Yvonne AartmanHortus, 22 2211ZX Noordwijkerhoutaartman.yvonne@gmail.comBrochure service15 - 8 - 2017
Martijn HiddinkLichtenvoordsestraatweg 31 7121AB Aaltenmartijn.hiddink@gmail.com+31610435546Brochure service12 - 8 - 2017
Theo de wildtBroekstraat 37 6616ab Hernentheodewildt@live.nl0628871218Brochure service10 - 8 - 2017
Jeroen de WildtDe Hoeven 22 6652 BJ Drutenjeroendewildt66@gmail.com0622384202Brochure service29 - 7 - 2017
Irma ambergenj r stuutstraat 18 f 9663se Nieuwe pekelah.j.ambergen@hotmail.com0615605396Brochure service27 - 7 - 2017
C. RuttenHerman Oolbekkinkstraat 18 6523 RB Nijmegenc.rutten@fo.nlBrochure service26 - 7 - 2017
Mariska CornelisseEgelstraat 6 1216 AB Hilversummariskasc@gmail.comBrochure service24 - 7 - 2017
De AnoniemBetje Wolffstraat 2533HE Denn HaagGeen@anoniem.nlBrochure service17 - 7 - 2017
Lia VerkuijlenErpseweg 3 5427pg BoekelLiaverkuijlen@hotmail.com06 17569573Brochure service10 - 6 - 2017
I van der gaagWelysestraat 31 6669DJ Wely- dodewaardirma.vandergaag@gmail.comBrochure service6 - 6 - 2017
Theo PolmanBeemd 12 6852MJ Huissent.polman59@vodafonethuis.nlBrochure service25 - 5 - 2017
Catherine van Os-PisestyMeeuwstraat 25 1444VC purmerendcatherine.pisesty@gmail.com0653499559Brochure service3 - 5 - 2017
Fam. Poortvliet Wagenaarstraat 4 4351BC Veerelpoortvliet@kliksafe.nl0118502471Brochure service28 - 4 - 2017
GuigueProf. Paul Scholtenlaan 36 1181 ME Amstelveend.guigue@gmail.comBrochure service7 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
M.F. van VurenOude Eemnesserstraat 38 1221HL Hilversumm.vuren@upcmail.nl0357723266Brochure service1 - 4 - 2017
ans van der veenPieter Nuytsstraat,, 12 5665je GELDROPc.veen7@chello.nl0402863593Brochure service1 - 4 - 2017
A.Tavaresweerdesteynstraat 9 3077DD rotterdamandjela33@hotmail.com0643101996Brochure service31 - 3 - 2017
Leni NomenGoudse rijweg 79 2771an Boskooptoscaan@outlook.com0172 216013Brochure service28 - 3 - 2017
Amber jutteSimon Vestdijkstraat 65 2548EE Den haagamber.jutte@gmail.com0652149433Brochure service17 - 3 - 2017
AgnietjeLeliestraat 8441DJ Heerenveenagnietje@live.nl0642328561Brochure service11 - 3 - 2017
Beanca van der MolenGroote Woldweg 56 8097 RT Oosterwoldeavandermolen@hetnet.nl0525-630552Brochure service9 - 3 - 2017
k.van veldhovenhark 40 1611LP 1611LPk.vanveldhoven@orion.nl0228520125Brochure service6 - 3 - 2017
D. van BaalLindendreef 33 3137 cj Vlaardingendianavanbaal@gmail.com0104751242Brochure service4 - 3 - 2017
Niels KamphuisPlanetenstraat 60 1223GV Hilversumwonen@nielskamphuis.nl0645772986Brochure service27 - 2 - 2017
Kurt VerheydenGeertshoek 25 B-2170 Merksemkurtverheyden@telenet.be0477723258Brochure service25 - 2 - 2017
lisette Paredes Strausslaan 590 2551NL Den Haagl.paredes.sanchez@middin.nl070-4470070Brochure service22 - 2 - 2017
Suzanne BeyerEksterlaan 10 5595 BC Leendeinfo@topsportcoach.nu040-2064144Brochure service21 - 2 - 2017
Bart SlootsHendrik Werkmankade 14 9951 MD Winsumbartenbiancasloots@gmail.com0595435363Brochure service19 - 2 - 2017
SimoneEelerberg 77 3825bd Amersfoortsimone@untersalmberger.nlBrochure service19 - 2 - 2017
Astrid van DalenBurg. Nieuwenhuijsenstraat 53 1906 CJ Limmenastridvdalen@hotmail.com0Brochure service1 - 2 - 2017
TenOlmenlaan 1404DD Bussumtenmarielle@gmail.comBrochure service29 - 1 - 2017
Stephanie VancraeynestRoeselaarsestraat 38 8501he Heule - België stephanie.vancraeynest1@telenet.be0478010550Brochure service27 - 1 - 2017
H.simonssprokkelveld53 6596dj milsbeekjohan-simons@hotmail.com0485517245Brochure service25 - 1 - 2017
Manita van PaemelStuvesande 334 4532MK Terneuzenmanitavanpaemel@hotmail.com0618074984Brochure service13 - 1 - 2017
Raoul Bhikhiedintelstraat, 13 2652 AN Berkel en Rodenrijsraoulbhikhie80@gmail.com+31627299287Brochure service12 - 1 - 2017
HuijmansSchout Lieshoutstraat, 50 5251TP VLIJMENf.huijmans@kpnplanet.nl+31735117599Brochure service3 - 1 - 2017
G.ValinaCamera Obscuralaan 258 1183KE amstelveengalinavalina85@gmail.comBrochure service26 - 12 - 2016
T.J. van EsAcquoyseweg 62 4151 MN Acquoyteusvanes@gmail.com0650946383Brochure service23 - 12 - 2016
Michael FredrikszSchothorstlaan 41 3207ZD Spijkenissemfred086@hotmail.com0611223344Brochure service23 - 11 - 2016
Emre Islamoglu Kievitstraat 15 8172ER Vaassenemiralp@hotmail.com0657536321Brochure service21 - 11 - 2016
Janet gaasbeekDrentse bellefleur 4 3824zk Amersfoortjanet.robert@casema.nl033-4563125Brochure service13 - 11 - 2016
Marga DonderwinkelDorpsstraat 6 7136LK Zieuwentmargadonderwinkel@hotmail.com0544351897Brochure service12 - 11 - 2016
driessnhet geerke 12 5473rw heeswijk dintherwijolanisa@home.nl0630322169Brochure service6 - 11 - 2016
R.vanBoxtelMr. van Zuylen van Nijeveltstraat 2 5142 BB Waalwijkvanbox@ziggo.nl0416-337669Brochure service4 - 11 - 2016
Patrick HekhuisTwekkelerweg 189 7553 LW Hengelophekhuis@hotmail.com+31625422705Brochure service31 - 10 - 2016
HerminaKemphaanstraat 97 1531 VC WORMERhermina73@gmail.comBrochure service17 - 10 - 2016
r de jongbotterstraat 14 5301 tx zaltbommelrdjklussenbedrijf@gmail.com0623252564Brochure service15 - 10 - 2016
Monique de WolfViolier 17 5361 mr Gravemoniquedewolf@kpnplanet.nl0487-421924Brochure service14 - 10 - 2016
SchrodegWingerd 222 2496VK Den haagevis.schroder@yahoo.it0610338900Brochure service12 - 10 - 2016
Dennis RoepenNoordeinde 31 4714GG Sprundeldroepen@ziggo.nl0653267024Brochure service11 - 10 - 2016
D RoepenNoordeinde, 4714 GG sprundeldroepen@ziggo.nl0165385649Brochure service10 - 10 - 2016
Yvonne SandersArica 128 2903 PG Capelle aan den IJsselyvonneveronisanders@hotmail.com0615566281Brochure service9 - 10 - 2016
SusanneUilkerweg 5 Zuilichem susannevantuijl@kliksafe.nlProduct5 - 10 - 2016