.........
boe
Profielfoto van Aannemersbedrijf G. van der Meijden

Aannemersbedrijf G. van der Meijden

EDE

Over ons

Aannemersbedrijf G. van der Meijden te Ede richt zich op de burger- en utiliteitsbouw.

Van verbouw tot nieuwbouw, van onderhoud tot renovatie.

We zijn er als bouwbedrijf voor u om advies te geven over allerlei bouwwerkzaamheden. Ook kunnen wij voor u bouwtekeningen laten verzorgen en een eventuele omgevingsvergunning voor u aanvragen waardoor er een duidelijk beeld van de verbouwing geschetst wordt.

Tevens maken wij voor u een vrijblijvende offerte voor de desbetreffende klus zodat u inzicht heeft in alle kosten die bij een verbouwing komen kijken.

Bij akkoord voeren wij de gehele klus uit en nemen de coördinatie op ons zodat u maar met 1 aanspreekpunt te maken heeft binnen ons klusbedrijf.

Bedrijfskenmerk:
Het aannemersbedrijf richt zich op een hoge kwaliteit van bouwen en isolerende maatregelen waardoor er gunstig met grondstoffen omgegaan kan worden, dit is goed voor een beter milieu.

Klantvriendelijk:
Ook de klanttevredenheid vinden we belangrijk, door goed overleg en duidelijke afspraken te maken. Waar uiteindelijk een keurig eindproduct uit voort komt naar tevredenheid van de klant.

Helaas de 6% BTW regeling is beëindigd. Maar bel ons en informeer naar de mogelijkheden van een voordelige verbouwing! 0318 845500

Merken

Verkoopt de volgende merken
Fakro - 
Bekijk de artikelen van deze 1 merken