Maak kennis met de stijlvolle en innovatieve JUNG Unique collectie, ontworpen door Ippolito Fleitz Group en te ontdekken tijdens ARCHITECT@WORK
Voor de 11e editie van ARCHITECT@WORK in Rotterdam staat alles in het teken van regeneratieve architectuur, een ontwerpbenadering die verder gaat dan duurzaamheid alleen. Waar duurzaam bouwen focust op het beperken van negatieve impact, zet regeneratief ontwerp in op een actieve bijdrage aan het herstel en de versterking van ecosystemen, gemeenschappen en natuurlijke hulpbronnen. Ook JUNG tekent present op 9 en 10 september en zal de JUNG Unique collectie presenteren in samenwerking met designstudio Ippolito Fleitz Group.

Tijdens ARCHITECT@WORK kan je de schakelcollectie in samenwerking met de Duitse designstudio Ippolito Fleitz Group ontdekken. Met hun collectie spelen de ontwerpers in op de relatie tussen licht, muziek en emotie. Here Comes the Sun, een van de meest iconische songtitels ooit, wekt hoop op een nieuw begin. Ondertussen roepen andere titels, zoals Night Fever en Don’t Stop Me Now, gevoelens en herinneringen op die voor elke toeschouwer uniek zijn. Iedere schakelaar is meer dan een functioneel object: het is een klein, visueel ankerpunt voor persoonlijke beleving. De collectie voorziet in woorden waardoor interieurs kunnen spreken; helder, eigenzinnig en met een sterk karakter.

JUNG UNIQUE legt de focus op expressie. Met het intuïtieve online platform kunnen ontwerpers, interieurarchitecten en creatievelingen hun eigen schakelaars ontwerpen, volledig afgestemd op de sfeer en stijl van een ruimte. Van materialen en kleuren tot grafische details, symbolen of zelfs tekst: de mogelijkheden zijn vrijwel onbeperkt. Via kleurendruk of lasergravure komen de ontwerpen op schakelaars en stopcontacten terecht, die zo een extra dimensie geven aan het totaalconcept van de ruimte.