SelektHuis Bouw BV

Partner

SelektHuis is één van de sterkst groeiende werkmaatschappijen met ca. 200 medewerkers. Jaarlijks worden er ca. 250 vrijstaande woningen gerealiseerd volgens een door henzelf ontwikkeld traditioneel bouwsysteem. De bouw wordt gecoördineerd en uitgevoerd vanuit een vijftal vestigingen, te weten Rijssen (hoofdkantoor), Amersfoort, Sneek, Moordrecht en Tholen.

ALGEMENE INFORMATIE

Bedrijfsprofiel SelektHuis

Jaarlijks worden er door SelektHuis ca. 250 luxe vrijstaande woningen gerealiseerd volgens een door henzelf ontwikkeld traditioneel bouwsysteem.SelektHuis is één van de sterkst groeiende werkmaatschappijen met ca. 200 medewerkers. Jaarlijks worden er ca. 250 vrijstaande woningen gerealiseerd volgens een door henzelf ontwikkeld traditioneel bouwsysteem. De bouw wordt gecoördineerd en uitgevoerd vanuit een vijftal vestigingen, te weten Rijssen (hoofdkantoor), Amersfoort, Sneek, Moordrecht en Tholen.

De klantvriendelijke benadering en technische kennis zorgen voor een hoge kwaliteit van de diensten in de advies-, ontwerp- en uitvoeringsfase.

Zij begeleiden u vanaf het allereerste begin met advies over het woningmodel (binnen het kader van de geldende voorschriften), esthetische vormgeving, prijsstelling, kleuren, keuze van materialen en het aanvragen van de bouwvergunning. Dit alles in eigen beheer met eigen personeel, zoals ook de bouw zelf.

Zij garanderen dan ook een waardevol eindproduct waarin u vele jaren met plezier zult wonen.

Meer informatie

Voor meer informatie bezoek ook eens onze website: www.selekthuis.nl

ARTIKELEN

Breithorn in jaren 30 stijl

Wonen in een Breithorn van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

Granada in moderne stijl

Wonen in een Granada van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

Bergamo in klassieke stijl

Wonen in een Bergamo van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

Matterhorn in landelijke stijl

Wonen in een Matterhorn van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
CONTACT
Kalandarstraat 51
7461 JL RIJSSEN
0548537555
marketing@selekthuis.nl
www.selekthuis.nl/
MEER INFORMATIE?
Ga naar de website
ARTIKELEN

Breithorn in jaren 30 stijl

Wonen in een Breithorn van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

Granada in moderne stijl

Wonen in een Granada van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

Bergamo in klassieke stijl

Wonen in een Bergamo van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

Matterhorn in landelijke stijl

Wonen in een Matterhorn van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

Jungfrau Jaren 30

Wonen in een Jungfrau van SelektHuis is wonen in een traditioneel gebouwde woning met de mogelijkheid om uw eigen stijl & karakter toe te voegen.

COLLECTIES
Nog geen collecties geplaatst
RECENSIES
CONTACT
Kalandarstraat 51
7461 JL RIJSSEN
0548537555
marketing@selekthuis.nl
www.selekthuis.nl/

Je accountgegevens

Beheer deze algemene informatie (je logo, bedrijfsnaam en contactgegevens) om ervoor te zorgen dat andere mensen kunnen zien wie je bent, wat je doet en om eenvoudiger contact met je op te nemen.

Gegevens wijzigen

Contact buttons

Contactgegevens

Social Media

Naam Administrator Statistieken mail Product aanvraag Brochure aanvraag
Tallechien Lohuis

Naam Adres Email Tel Soort Datum
Erik ArpMonetstraat 3 1328PK Almereerik.arpie@gmail.comBouwadvies [advies]25 - 4 - 2018
B Taapken btaapken@gmail.comBouwadvies [advies]24 - 4 - 2018
Wibo WellhunerButskop 5 2673 CD Naaldwijkwwellhuner@hotmail.comBouwadvies [advies]24 - 4 - 2018
Britt b.m.ottjes@gmail.comBouwadvies [advies]24 - 4 - 2018
Yolanda BarthmussWillem de Zwijgerstraat 4264SM Veenyolanda.burggraaff@kpnmail.nl0646432201Bouwadvies [advies]24 - 4 - 2018
W.M. van der SteenHoogeweg 26 d 1851 PH Heilooirmavandersteen@quicknet.nl0725340162Brochure service1 - 4 - 2018
Nanda hakkertLinge 15 5172 dp Kaatsheuevelnandahakkert@gmail.comBrochure service10 - 2 - 2018
Denise AaftinkGroep Welterhof 7 1318 CN Almered_beks@live.nl0631993962Brochure service1 - 2 - 2018
Janharm Stokreef stokreefjan@gmail.comBouwadvies [advies]19 - 1 - 2018
ZweringABadhoevelaan 37 1171da Badhoevedorpazwering@msn.com0653353909Bouwadvies [advies]17 - 1 - 2018
J. AndriessenEkelshoek 14 1612 TV Blaricumjosenwilandriessen@gmail.com0633748075Bouwadvies [advies]17 - 1 - 2018
Patrick van de VoordeMaaidijk 9 4501 pl Oostburgpvdvoorde@hotmail.com0630009772Bouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
Sjoerd GoodijkSlangenburg 21 7339 DP Apeldoorn (Holland)sjoerdgoodijk@gmail.comBouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
Ronald ArtsDr. E. Wassenberghstrjitte 17 9061 AL Gytsjerkmailatronald@gmail.com0621283400Bouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
E H 0van Hoeka06Eikenstraat 2 a 6851 HC Huissenalbertcarolien@gmail.com0651506508Bouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
P. van der MarkHazenpad 32 6615AK Leurpedema@hetnet.nl0651330483Bouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
J.A.P. HermansKalverstraat 41 5823AJ Maasheeshermans-aarts@live.nl06-11271110Bouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
fred van eerenpurmerland 15 1448md purmerendfred@debalk.nl 0655361131Bouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
Leon HamelinkBuikslotermeerdijk 51 1025WH Amsterdamleonhamelink@gmail.com0634100340Bouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
Jos ZwanenbergMr. Ceelensingel 16 5247 WS Rosmalenjos.zwanenberg@ziggo.nl073-6413914Bouwadvies [advies]16 - 1 - 2018
F.v.d.Graafde stapel 21 9036 VN Menaaminfo@nochris.nl0614203024Bouwadvies [advies]19 - 12 - 2017
Bert WillemsenHellenbeekstraat 49 8081hz Elburgwilma.bert@upcmail.nl06-51262279Bouwadvies [advies]8 - 12 - 2017
JohnLijsterbeslaan 4 2461DA Ter Aarjohndelange@casema.nlBouwadvies [advies]28 - 11 - 2017
S. Hoekman-Kooistra Jan Haarstraat 7926TC Kerkenveld siannekooistra@hotmail.com0618081296Bouwadvies [advies]22 - 11 - 2017
Jacco van der MaasAquamarijn 12 2403DV Alphen aan den Rijnmaaspoppe@hotmail.com0611140461Bouwadvies [advies]22 - 11 - 2017
o.tuinstrabitgumerdyk, 63 9041cb berlikumo.tuinstra@gmail.com0518461763Bouwadvies [advies]22 - 11 - 2017
Hugo Grooters Muurbloemweg 15 2555NB Den Haaghugogrooters@hotmail.com0617389115Bouwadvies [advies]22 - 11 - 2017
Miranda Speelman-van der VlugtHyacinthstraat 36 2201bx Noordwijkmirandavdvlugt@gmail.com0611162347Bouwen [advies]21 - 11 - 2017
Monique de Jongloodijk 14a 1243jb s-gravelandmdejong1984@hotmail.com0641334458Bouwen [advies]21 - 11 - 2017
Martine BrommerStroeerdijk 5 1777pg Hippolytushoefmartine_rotgans@hotmail.com0614143834Bouwen [advies]21 - 11 - 2017
Jamie CheungB. merkelbachsingel 519 1022KE Amsterdamdjeemz@gmail.com0616541871Bouwen [advies]21 - 11 - 2017
SiefkesWilhelminastraat 4 6673 XT Andelstmarko@siefkes.nl0488-453019Bouwen [advies]21 - 11 - 2017
Jos ZwanenbergMr. Ceelensingel 16 5241 WS Rosmaleninfo@badkamerid.nl073-6413914Bouwen [advies]21 - 11 - 2017
Gitta Pekel 1906xz Limmenronald.gitta@quicknet.nl0642410371Brochure service30 - 9 - 2017
Jasper moerlandColijnsplaatseweg 22 4486 AX Colijnsplaatjasper_moerland@hotmail.com0641860249Brochure service26 - 9 - 2017
Miranda Speelman-van der VlugtHyacinthstraat 36 2201 BX Noordwijkmirandavdvlugt@gmail.com0611162347Brochure service16 - 9 - 2017
H.NijkampWelleweg 6a 7462 GH Rijssendicknijkamp@live.nl0622780488Brochure service15 - 9 - 2017
Van der ValkMargrietstraat 37 2555PV Den Haagzoe_b@live.nl; erwin@vandervalk.pro06-31788276Bouwadvies9 - 9 - 2017
R.M KeemanLarixplantsoen 100 1702XL Heerhugowaard rm.keeman@ziggo.nl0728506562Bouwadvies5 - 9 - 2017
Lionstar BVJacob Ekelmansstraat 42 5311 BA Gamerenlisannedejongh1@gmail.com0658944776Bouwadvies31 - 8 - 2017
F v kuppeveldCloosterstraat12 4587cd Kloosterzandegrefrans@zeelandnet.nl0114 682761Brochure service30 - 8 - 2017
Scheepers maartjeVestesingel 14 6049 LC Hertenmaartje_pinckaers@hotmail.com0654930191Brochure service29 - 8 - 2017
Tjitske DijkstraD. Hijser van Reenenstraat 12 9103NE Dokkumtjitskebruining@hotmail.com0613093477Brochure service23 - 8 - 2017
DevosMunnikenheiweg 4879 NE Etten Leurpdevos@danilith.nl0765015114Bouwadvies16 - 8 - 2017
HofnagC v Eycklaan 1 7207ge Zutpheng62@planet.nlBrochure service16 - 8 - 2017
K.SchipperDriestweg 12-13 3881 PV Puttenkeesaudi@planet.nl06-54327364Bouwadvies12 - 8 - 2017
Erna SiemerinkAbelenberg 26 4707 mb Roosendaalernaervoor@hotmail.com0611160470Brochure service4 - 8 - 2017
Rudolf van der PloegPopulierenweg 6 9674JS Winschotenploegvdr@hotmail.com0629600067Brochure service27 - 7 - 2017
Manon listBoskolk 6 8191tl Wapenveldmanonroseboom@hotmail.nl0610086379Brochure service27 - 7 - 2017
A.C. Van velthoven Achterweg 19 4112 JD Beusichem a.velthoven11@kpnplanet.nl06 2005 9010Bouwadvies18 - 7 - 2017
R. de BelZoutweide 14 3223MH Hellevoetsluisrmdebel@gmail.com0612080500Bouwadvies18 - 7 - 2017
L. van BaalMercuriusstraat 14 1829 CG Oudorp NHleon@vanbaal.nu0652486608Bouwadvies18 - 7 - 2017
de BeijerMenno ter Braakstraat 3 6921TX Duivenralfdebeijer@hotmail.com0653187608Bouwadvies17 - 7 - 2017
koppeijzerweg 24 7335 ec apeldoornrobert@koppehypotheken.nlBrochure service10 - 7 - 2017
bfl ter schureoldemarktseweg 191 8341se Steenwijkerwoldterschureb@gmail.com0521589236Brochure service9 - 7 - 2017
E. Brouwersgilde 1 8253 GN DRONTENonno-esther@live.nlBouwadvies3 - 7 - 2017
Gerard AlbertsSchopmanlanden 11 7542CN Enschedeg.alberts@me.com+31616814330Brochure service30 - 6 - 2017
marcel loijengade hilde 24 7948Ds nijeveenm.loijenga@home.nlBrochure service30 - 6 - 2017
Scholten-HekmanGoudenregenstraat 3 7783AA Gramsbergenmarco.scholten@live.nl0641733796Bouwadvies29 - 6 - 2017
meuwissenkammerstraat 23 6006bz weertd.g.m.meuwissen@gmail.com0613523476Bouwadvies29 - 6 - 2017
H.VeurinkSteenuil 41 7731KA Ommenveurinkhenk@hotmail.com0646238353Bouwadvies29 - 6 - 2017
SmithCanadalaan 2408MS Alphen aan de Rijnsmithinalphen@hotmail.com06-29378124Brochure service24 - 6 - 2017
RKapelleweg 2 3945GG Cothenremco-de-with@hotmail.com0619428394Bouwadvies23 - 6 - 2017
SimonTarwestraat 28 5351MK Berghemsimcatoli@gmail.com0412402007Bouwadvies21 - 6 - 2017
R BaakEvert Hartmansingel 9 2652gm berkel en rodenrijsremonbaak@hotmail.comBouwadvies19 - 6 - 2017
Erwinsint antoniusveldweg 38 5803 AH Venrayinfo@erwinstreefland.nl0623606025Brochure service14 - 6 - 2017
Brochure service6 - 6 - 2017
Teon KooteHavenstraat, 79 3281 XD Numansdorpteon@koote.nl+31653401679Brochure service4 - 6 - 2017
BisesserWeimarstraat 204 2562HP S-GRAVENHAGEbhaktradj@gmail.comBrochure service2 - 6 - 2017
Sandjli chitanWeimarstraat 204 2562hg Den Haagsandjli@gmail.com0651506185Bouwadvies2 - 6 - 2017
Rimmert Berlijnpastoor van der plaat straat 32 2375AK Rijpweteringrimmertaberlijn@hotmail.com0621185087Brochure service1 - 6 - 2017
H.A. GrootersMuurbloemweg 15 2555nb den haagreneegrooters@hotmail.comBouwadvies1 - 6 - 2017
G. EyupogluVilla Waterranonkel 23 5146an Waalwijkgokhan.eyupoglu@gmail.com0657559654Brochure service31 - 5 - 2017
B. PoelhuisKatoenspinner 19 7141pg groenlojanny.bonnie@kpnmail.nl0623276552Bouwadvies30 - 5 - 2017
RoukemaDe Kolk 70 8255pe Swifterbantcjroukema@hotmail.com0321383459Bouwadvies30 - 5 - 2017
M.J. FaitGraanmolen 36 6003 BL Weertr.fait@xs4all.nl0653415356Bouwadvies30 - 5 - 2017
EgginkHet Verlaat 139 7325 HD Apeldoornd.eggink@upcmail.nl06-22474271Bouwadvies30 - 5 - 2017
Pieter KooleMelis Stokelaan 83 1848DA Beverwijkpieterkoole@gmail.com0651499719Bouwadvies30 - 5 - 2017
ter LaanLaan der Kruisheren 9 9617ea Harkstede gterlaan@home.nlBouwadvies30 - 5 - 2017
Jos de Kort josdekort@outlook.comBouwadvies30 - 5 - 2017
Martijn MundiKapellenweg 7 47652 Weeze - DEmmundi@hotmail.com0683636326Bouwadvies25 - 5 - 2017
JessyWalakker 2 9302dg Rodenjessy.post@kpnmail.nlBrochure service12 - 5 - 2017
VriensKapitein wielmanlaan 4661 ZB Halsterenmarco.brigitte@gmail.com06-10957361Brochure service5 - 5 - 2017
JH ScholtenGoudenregenstraat 7783AA Gramsbergeninfo@monkey-toys.nl0641733796Brochure service3 - 5 - 2017
Alice van AlstHaarspit 57 7591 sj Denekampalicewiefferink@hotmail.com0651221621Bouwadvies1 - 5 - 2017
Linda ArentsEssenburgh 17 3894AK Zeewoldelinda_arents@hotmail.com06-48959917Bouwadvies1 - 5 - 2017
Barnhoornde Spindel 17 1851NS Heiloorbarnhoorn67@gmail.comBouwadvies24 - 4 - 2017
A.P. PrinsMarten Anemastraat 7 8808 HK Dongjumprins_andre@hotmail.comBouwadvies18 - 4 - 2017
Rolf van SprangWeegbreestraat 2 5262DS Vughtspranrol@gmail.com06-21248959Bouwadvies18 - 4 - 2017
A.P.Marten Anemastraat 7 8808 HK Dongjumprins_andre@hotmail.comBrochure service15 - 4 - 2017
dooljoubertstraat 62 1782SH den helderjeffb.vandendool@gmail.comBouwadvies11 - 4 - 2017
GertieOp de beek 7 6367av voerendaalgertiethiessen@kpnmail.nl0455754201Bouwadvies11 - 4 - 2017
R. van BrummelenAmsteldijk noord 30 1184TC Amstelveenriameerland@online.nl0614567467Brochure service10 - 4 - 2017
A. van der SmaalPrins Bernhardlaan 35 1182 BE Amstelveenavdsmaal@gmail.com0653126064Brochure service3 - 4 - 2017
J.M.R. van BurkCoehoornhof 67 6612 AS Nederasseltankevanburk@hotmail.com0247600057Brochure service20 - 3 - 2017
Erik ArpMonetstraat 3 1328pk Almereerik.arpie@gmail.com06-12345678Brochure service19 - 3 - 2017
Esther RevetDolderd 2 6652 BM Drutenestherrevet@gmail.com0612314185Brochure service18 - 3 - 2017
Jeronne VogelHalewijnstraat 13 6166kj Geleen jeronne.vogel@home.nl0468506044 Brochure service10 - 3 - 2017
P Eijkenaar Spanjaardslaan 2 3214TG Zuidlandsonja_van_veghel@hotmail.com0181453233Brochure service10 - 3 - 2017
EgginkHet Verlaat 139 7325 hd Apeldoornd.eggink@upcmail.nl06-22474271Brochure service8 - 3 - 2017
k van veldhovenhark 40 1611LP Bovenkarspelk.vanveldhoven@orion.nl0228520125Brochure service6 - 3 - 2017
ronald krijgsmanpopulierenlaan 118 2925cv krimpen aan den ijsselronaldjolanda@caiway.nlBrochure service5 - 3 - 2017
CremersMeerlosebaan 30 5861cp wanssumjodycremers@hotmail.comBrochure service5 - 3 - 2017
S HeijneGoot Veen 8 9761 DH Eeldestephan_heijne@hotmail.com0615106***Bouwadvies28 - 2 - 2017
SpijkerStadsweg, 87 9918pm garrelsweercgspijker@hotmail.com0596 / 85108Bouwadvies22 - 2 - 2017
BalkemaBosboom Toussainstraat 97 3314 GC Dordrechtbalkema.ruijtenberg@gmail.com0619665932Bouwadvies21 - 2 - 2017
Frano MaticZandhaver 26 1974VH IJmuidenmaticfrano@gmail.com0612345678Bouwadvies21 - 2 - 2017